Klasyczne i nowoczesne prezenty parapetówkowe

1130
0
Share:

Nowe mieszkanie czy dom to zawsze powód do dumy, którym warto pochwalić się znajomym i wspólnie cieszyć się z nowego lokum. Dlaczego by więc nie zorganizować parapetówki? To świetna okazja do spotkania przy jednym stole. Dostając zaproszenie na taką imprezę warto pomyśleć o podarunku dla gospodarzy, który przyda się w nowym miejscu. Jakie prezenty warto przynosić na parapetówki?

Domowe niezbędniki!

Najprostszymi i najbardziej trafnymi prezentami parapetówkowymi są wszelkie elementy wyposażenia kuchni – mogą być to kubki, filiżanki, kieliszki, lub cos z górnej półki: sztućce, garnki, patelnie. Te ostatnie bez trudu znajdziemy na stronie topowych producentów jak gerlach.pl. Decydując się na kupno droższych elementów wyposażenia czy też składając się z innymi gośćmi na prezent warto jednak wcześniej upewnić się, czy gospodarze faktycznie takiego produktu sobie życzą. Sporym ułatwieniem dla gości parapetówkowych jest lista prezentów, którą mogą zaproponować gospodarze.

Kwiaty zawsze mile widziane!

Bardzo bezpiecznym, ale i sympatycznym prezentem są kwiaty doniczkowe. Obecnie panuje moda na konkretne rośliny w domach. Są to przede wszystkim monstery klasyczne, monstery ukośne, bananowce, bluszcze, fikusy dwubarwne. Taki prosty prezent, odpowiednio pielęgnowany, może zdobić dom prze długie lata. Z pewnością kwiat w doniczce okaże się celnym prezentem.

Książki dla gospodarzy

Jeśli nie jesteśmy pewni jaki podarek sprawi przyjemność nowym właścicielom domu czy mieszkania możemy kupić książkę. Kierujmy się praktyką: mogą być to książki kucharskie dla pani domu lub też poradniki związane z majsterkowanie dla panów domu. Znając zainteresowania gospodarzy może także kupować bardziej konkretne tytuły. Dobrym pomysłem będzie także butelka wina, którą wręczymy przy wejściu gospodarzom.

Share:
amata-us.org https://xann.pl/sitemap qlime-project.org