Łóżko – najważniejsze w sypialni

1553
0
Share:

Głównym elementem wypoczynku jest sen, na który w znacznym stopniu wpływa wybór odpowiedniego łózka oraz jego prawidłowe ustawienie w sypialni.
Jest ono najważniejszym meblem, dlatego aby zachować równowagę i harmonie reszta przedmiotów i wyposażenia powinna być ustawiona w odpowiednich do niego odległościach i proporcjach. Meble Meblar gwarantują komfortowe wykonanie łóżka, które sprawi że każdego dnia będziesz wstawał wypoczęty.

Meble Meblar – sprawdzony sposób na dobry sen

Pierwszym i najważniejszym kryterium przy wyborze łóżka powinna być wygoda. Należy więc zwrócić uwagę na szerokość ram, które jeśli będą za wysokie na pewno utrudnią wstawanie i siadanie. Istotne jest także wykonanie stelaża, które powinno zawierać szczeble rozmieszczone w odległości 1-2 centymetrów. Kolejną ważną rzeczą jest powierzchnia łóżka – wymiary 180 cm x 200 cm to wystarczająca wielkość, który pozwoli na przyjemny wypoczynek. Jednak oprócz wygody należy także zwrócić uwagę na wygląd. Meble Meblar wykonane są w harmonijnych kolorach pasujących do klasycznych oraz nowoczesnych aranżacji sypialni. Oprócz zapewnienia komfortowego odpoczynku, gwarantują również odpowiedni walor estetyczny.

Share:
Záhradné lehátka a ležadlá Ochranné kryty na záhradné stoličky a kreslá  Záhradné osvetlenie - moderné riešenia