Nowoczesne metody szkolenia – czy znasz je wszystkie?

1658
0
Share:

Podnoszenie swoich kwalifikacji stało się obecnie koniecznością: musimy poszerzać wiedze po to, aby skuteczniej wykonywać swoje obowiązki służbowe, umieć odnaleźć się w nowych sytuacjach zawodowych. Wśród licznych możliwości związanych z kursami czy szkolenia na szczególną uwagę zasługują platformy e-learningowe. Oferują one zupełnie nowy wymiar nauki. Jaki? Warto się o tym przekonać!

Poznaj możliwości platform e-learningowych

Platformy e-learningowe zaczęły pojawiać się początkowo jako rozwiązanie stosowane na uczelniach. Była to idealna droga do tego, aby przekazywać studentom materiały naukowe, kiedy niemożliwe stało się spotkanie z wykładowcą. Na platformach zamieszczano także materiały do ćwiczeń czy wykazy lektur. Rola platform znacząco jednak wzrosła od momentu zastosowania ich jako powszechne serwisy naukowe. Dzięki temu możliwe stało się korzystanie z materiałów szkoleniowych bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy… czy też na czas! Jedną z głównych zalet platform jest bowiem możliwość nauki bez wychodzenia z domu. Wśród kursów cieszących się największym zainteresowaniem wymienia się kurs Revit w CGWisdom. Jak działa to w praktyce?

Kupuj materiały szkoleniowe i oszczędzaj!

Zakupienie konkretnego kursu to nic trudnego. Interesujące nas materiały dodajemy do wirtualnego koszyka, tak samo jak w przypadku każdych zakupów internetowych. Kolejnym krokiem jest zapłacenie za nie – najczęściej metodą PayU. W momencie zaksięgowania wpłaty zakupione materiały są przypisywane do naszego konta. Od tej chwili możemy z nich korzystać bezterminowo. Wiele platform udostępnia także możliwość ściągnięcia zakupionych materiałów na prywatny komputer. Wiąże się to jednak z przestrzeganiem regulaminu oraz nieudostępnianiem zakupionych materiałów osobom trzecim.

Share: