Prezent na nowe mieszkanie – czego unikać?

1728
0
Share:

Twoi znajomi zaprosili Cię do nowego mieszkania? Zanim udasz się na imprezę, aby wspólnie ze znajomymi świętować przeprowadzkę do nowego, wymarzonego gniazdka, czeka Cię kupno prezentu! Czym kierować się podczas wybierania idealnego podarunku? Jakich przedmiotów należy bezwzględnie omijać, aby uniknąć wpadki? Sprawdź!

Niepraktyczne kurzołapy

Wybierając się na parapetówkę, lepiej unikać wszelkiego rodzaju ozdób (obrazów, rzeźb, figurek czy świeczników). Jeśli nie znamy bardzo dobrze gustu gospodarzy albo nie wiemy, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie, istnieje duże ryzyko, że trafimy z naszym podarunkiem jak kulą w płot. Wszelkiego rodzaju śmieszne gadżety (takie jak fartuszki, skarbonki czy grafiki w ramkach) raczej nie są mile widziane w nowoczesnych, dopracowanych w najmniejszym szczególe wnętrzach. Bardziej niż porcelanowe, pojedyncze filiżanki w ozdobnych pudełkach czy dwa kieliszki do wyszukanych drinków sprawdzą się uniwersalne, klasyczne komplety szklanek lub lampek do wina, patera czy ciekawa, duża misa na sałatki.

Trafiony prezent na nowe mieszkanie

Prezent na nowe mieszkanie powinien być przede wszystkim uniwersalny i praktyczny. Co przyda się w każdym domu, niezależnie od gustu gospodarzy? Przede wszystkim wyposażenie kuchni – solidna patelnia z dobrej jakości powłoką non-stick, komplet noży w bloku, stalowy garnek z nakładką do gotowania na parze.  Dobrym pomysłem jest zrobienie zbiórki wśród wszystkich osób zaproszonych na imprezę i kupno sprzętu, którego brakuje świeżo upieczonym gospodarzom w domowej kolekcji. Możesz mieć pewność, że ekspres do kawy, robot kuchenny albo wymarzony mebel z pewnością zostanie najlepiej wykorzystany!

Share:
https://jadalive.org/zmiany-w-jadlospisie-ktore-wplyna-na-nasze-zdrowie/ https://xann.pl/sitemap https://smarter-links.com/bujak-kokon-niebanalne-meble-ogrodowe/