Przytulny salon boho

509
0
Share:

Sypialnia to miejsce, gdzie udajemy się po całym dniu na nocny odpoczynek. Jednak to salon boho jest miejscem, gdzie po dniu ciężkiej pracy, lubimy wyciągnąć nogi na kanapie lub też pooglądać telewizję. Jak sprawić, aby pokój dzienny stał się przytulnym i klimatycznym pomieszczeniem?

Salon boho – indywidualne dodatki

Na szczęście salon boho nie wprowadza wielkich ograniczeń, jeżeli chodzi o dodatki (chociaż pewien umiar jest wskazany). Jeżeli chcemy dobrać indywidualne dodatki, to pamiętajmy o tym, że do wyboru mamy chociażby ramki ze zdjęciami. Mogą to być nasze współczesne zdjęcia, ale równie dobrze możemy zdecydować się na zdjęcia z przeszłości. Historyczne zdjęcia fantastycznie komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrza, nadając całemu pomieszczeniu unikalny charakter. Mogą to być ramki zwykłe, popularne antyramy, jak również te, które są bardziej zdobione.

Oświetlenie

Salon boho musi mieć dobre oświetlenie. Właściwie, powinno się rzec, że każdy pokój dzienny, niezależnie od jego stylu, musi posiadać dobre oświetlenie. Po pierwsze – oświetlenie dzienne. Zawsze starajmy się wpuścić do środka jak najwięcej ilości naturalnego światła, dzięki czemu całe pomieszczenie stanie się przyjemniejsze. Jeżeli chodzi o światło sztuczne, to w salonie powinno znajdować się przynajmniej kilka źródeł światła. Jedna lampa znajdująca się pod sufitem może nie wystarczyć, dlatego też dobrą propozycją stają się małe kinkiety, które można umieścić po bokach sofy. Inną propozycją mogą stać się także lampy stojące. 

 

Share:
Osvetlenie Veľká záhradná pergola - užívajte si leto v každom počasí  https://xann.pl/sitemap