Typy stojaków reklamowych

2555
0
Share:

Stojaki reklamowe są powszechnie znane w świecie marketingu i stosowane m.in. w sklepach detalicznych, centrach handlowych i targach o szerokim zakresie celów. Są przydatne do jasnego przedstawienia informacji lub towarów potencjalnym klientom. Dobrze wybrany stojak reklamowy daje możliwość przeprowadzenia kampanii marketingowej, która jest znacznie skuteczniejsza. Istnieje kilka najpopularniejszych typów tego rodzaju stoisk wystawowych, które pozwalają na bardzo szerokie promowanie marki, usługi lub produktu.

Pull up i pop up

Stojaki reklamowe typu pull up to lekkie i ekonomiczne rozwiązanie dla organizacji i firm, które regularnie organizują konferencje i wystawy. Tego typu stojaki są szybkie i łatwe w rozłożeniu oraz złożeniu do przenośnego pudła do transportu. Natomiast stojaki reklamowe pop up to praktyczny wybór na wystawy, targi i konferencje, które oferują atrakcyjne tło do rozmów lub pokazów. Najwyższej klasy stojaki reklamowe mogą nawet zawierać telewizor z płaskim ekranem, co poprawi prezentację. Wyposażenie typu pull up i pop up posiada w swojej ofercie większość dobrych producentów stojaków reklamowych.

Plakaty, ulotki i broszury

Stojaki reklamowe mogą być także przydatne do przechowywania plakatów lub ulotek na stoisku wystawienniczym lub konferencyjnym. Ten typ stojaków ma wiele różnych kształtów i rozmiarów. Pozwalają także na skorzystanie z wariantów modułowych, które sprawiają, że naprawdę łatwo jest stworzyć odpowiedni rozmiar i kształt stojaka, aby dopasować go do konkretnych potrzeb. Każdy renomowany producent stojaków reklamowych posiada w swojej ofercie produkty pozwalające na przechowywanie plakatów i ulotek. Stojak z broszurami jest bardzo praktyczną i użyteczną opcją dla sklepów detalicznych na targach. Doskonale nadaje się do organizowania broszur reklamowych, dzięki czemu mogą być one łatwo dostępne dla klientów.

Stojaki dwustronne i rozdzielcze

Niektóre stojaki reklamowe są dwustronne, dzięki czemu są bardziej wszechstronne i mogą wyświetlać informacje klientom wewnątrz i na zewnątrz sklepu. Tego typu wyposażenie posiada w swojej ofercie każdy dobry producent stojaków reklamowych. Tablice rozdzielcze są prostym rozwiązaniem do wyróżnienia poszczególnych produktów, informacji o nich lub plakatów. Jest to najlepszy wybór w sektorze edukacji i służy do wyświetlania informacji związanych z uczniami. Zawartość stojaka jest przyczepiana do płyty za pomocą pinezek, dzięki czemu pozwala ona na aktualizowanie i wymianę starych informacji.
Zapraszam po więcej informacji na stronę producent stojaków reklamowych.

Share: