Dla kogo przeznaczona jest kołdra antyalergiczna?

1087
0
Share:

Wiele osób sądzi, że kołdra antyalergiczna to produkt przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób mających problemy z alergią na kurz i roztocza. Tak, jak najbardziej taki produkt powinny brać pod uwagę właśnie alergicy. Jeżeli jednak chcemy zadbać również o swoje zdrowie, to również powinniśmy zainwestować w taką kołdrę, której koszt sięga pomiędzy 50 a 100 złotych.

 

Kołdra antyalergiczna – wypełnienie

Kołdra antyalergiczna powinna mieć wypełnienie syntetyczne – alergiczne. Dzięki temu będzie nam się pod nią bardzo dobrze spało. Nie jest to widoczne gołym okiem, ale wypełnienie to bardzo ciasne sploty, które blokują przedostawanie się wszelkiego kurzu i roztoczy. To wypełnienie to tak naprawdę nici mocno splecione, dzięki czemu ze spokojem można również taką kołdrę prać bez obawy o jej zniszczenie. Dodatkowo, warto takie wypełnienie połączyć z mikrofibrą, która jest tym wierzchnim materiałem dotykającym skóry. Jeżeli kołdra wykonana jest w ten sposób, to nie będzie konieczności jej specjalnego wygotowania. Wystarczy tylko ją wyprać w temperaturze 40 stopni.

 

Pod czym śpią dzieci?

Na łóżkach naszych dzieci również powinna znaleźć się kołdra antyalergiczna. Nie tylko dlatego, że duża ilość dzieci zmaga się z różnego rodzaju alergiami. Chodzi tutaj o dbałość o zdrowie naszych pociech. Roztocza i kurz tak naprawdę szkodzą naszemu układowi oddechowemu. Warto więc zadbać o to, aby dziecko nawet podczas snu mogło ze spokojem oddychać. W szczególności jak jest chore i męczy się z kaszlem. 

Share:
dbagmonster.com ldwideracewalking.com orzwnetrze.com.pl