Huśtawki w ogrodzie

2347
0
Share:

Organizacja ogrodu to nie lada wyczyn, szczególnie kiedy do dyspozycji mamy większy kawałek ziemi. Okazuje się, że znacznie trudniej jest zaaranżować większy ogród, niż poradzić sobie z zaplanowaniem niewielkiego ogródka. Od czego zacząć? Czy ktoś może nam w tym pomóc?
W przypadku dużych ogrodów oraz braku doświadczenia w planowaniu zieleni najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie architekta zieleni. Dzięki niemu nie tylko poznamy charakterystykę gleby na naszej działce, ale też wspólnie opracujemy plan na to, jak ogród ma wyglądać. Architekt dobierze odpowiednie rośliny i rozplanuje wygląd klombów, proponując oryginalne i modne rozwiązania. Co poza kwiatami?

Meble ogrodowe, dodatki

Z pewnością każdy z nas chciałby co jakiś czas skorzystać z uroków pięknej pogody i zrelaksować się na świeżym powietrzu. Własny ogród to wymarzone miejsce do tego! Konieczne jest jedna zakupienie odpowiednich mebli ogrodowych, dopasowanych do wielkości działki oraz naszych indywidualnych oczekiwań. Dysponując dużymi ogrodami możemy pozwolić sobie na meble z litego drewna, meble wykonane z lekkiego aluminium czy technorattanu – producenci oferują wiele ciekawych projektów. Warto wiedzieć, że meble o stelażu aluminiowym są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, powstawaniu rdzy. Z pewnością przez długie lata będą one cieszyły nasze oczy.

meble ogrodowe

Zestaw Barcelona


Poza klasycznymi fotelami i stołem warto zastanowić się nad nietuzinkowymi ozdobami w ogrodzie. Jeśli będą one również funkcjonalne – tym lepiej! Taką ozdobą z pewnością będzie huśtawka wykonana z aluminium o nowoczesnej konstrukcji.
Źródło zdjęć: gardenspace.pl.

Share:
mubezpieczenia.pl o.pl etheatreonice.org