Naturalne usuwanie zmarszczek

1368
0
Share:

Pojawianie się zmarszczek na twarzy kobiety zaczyna się już w wieku 19 lat, kiedy to kolagen zaczyna się rozleniwiać, a nasza skóra powoli starzeć. Warto już wtedy sięgać po kremy, które utrzymają cerę w dobrej kondycji, ale wiadomym jest, że zmarszczki w końcu i tak zaczną być widoczne, a nie każda kobieta jest gotowa na użycie skalpela i inwazyjny sposób na ich usunięcie. Wygładzanie twarzy nie musi być inwazyjne.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny, a dokładniej rzecz ujmując polisacharyd z grupy glikozoaminoglikanów. Przekazując rzecz prościej jest to związek, który wiąże wodę w skórze – ciekawostką jest jednak fakt, że występuje w takiej samej formie zarówno u ssaków, jak i u bakterii.

Wraz z wiekiem ten drogocenny kwas zaczyna ulatywać z organizmu ludzkiego sprawiając, że skóra wiotczeje w wyniku jej wysuszenia, policzki i krągłości zaczynają opadać, ponieważ znika komponent odpowiedzialny za ich wypełnianie – a to idealne miejsce i warunki do powstawania zmarszczek. Jedynym sposobem na zahamowanie tego procesu jest dostarczenie kwasu hialuronowego z zewnątrz.

Jak wygląda zabieg? Usuwanie zmarszczek Katowice

Wygładzanie twarzy kwasem hialuronowym jest stosunkowo proste, a zabieg polega na podskórnym wstrzyknięciu płynu w celu uzupełnienia ubytków w strukturze skóry poprzez jej intensywne, punktowe nawilżenie. Usuwanie zmarszczek katowice w w ten mało inwazyjny sposób przynosi szybkie, widoczne efekty dzięki czemu kobieta zaraz po zabiegu czuje się zdecydowanie młodziej.

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym cena

W zależności od okolicy, która ma być uzupełniana ostrzykiwanie kwasem hialuronowym cena może się wahać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Poprawnie przeprowadzony zabieg nie jest tani, ponieważ sam produkt nie należy do najtańszych, a urządzenia, z których korzystają specjaliści to najwyższej klasy przyrządy, które muszą zapewnić bezpieczeństwo, higienę i jak najwyższą skuteczność zabiegu.

Jak długo efekt utrzymuje się na skórze?

Mimo, że efekt zabiegu widoczny jest praktycznie natychmiast, to niestety nie pozostaje na zawsze. Substancja wstrzykiwana pod skórę stopniowo wchłania się do organizmu, żeby po dziewięciu – dwunastu miesiącach nie było po niej w ogóle śladu. Zabieg warto powtarzać, ponieważ nawilżanie skóry to podstawa jej pielęgnacji, a kobieta zawsze chce wyglądać na zadbaną i piękną, to nic nadzwyczajnego.

Share:
zobacz zobacz wiecje zobacz wiecje