Oprogramowanie dla lekarzy – rewolucja w codziennej pracy

2100
0
Share:

Współcześnie praca lekarza to nie tylko przyjmowanie chorych i diagnozowanie objawów – przede wszystkim jest to wypełnianie olbrzymiej ilości dokumentów, dotyczących nie tylko pacjentów, ale i diagnozowania, wykorzystanych technik lekarskich, pracy placówki. Kiedy ustawy dotyczące zrzucenia większej ilości obowiązków na lekarzy weszły w życie środowisko lekarskie zawrzało. Niestety, nie ma na razie widoków na zmianę tej sytuacji. Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom lekarzy wyszli programiści – zaoferowali oni nowoczesne oprogramowanie, dostosowane do ich potrzeb.

Oprogramowanie dla lekarzy – poznaj jego możliwości

Jak korzystać z oprogramowania dla lekarzy? Przede wszystkim konieczne jest wprowadzenie placówek zdrowia, w których specjalista pracuje. Może być ich kilka – i to jedna z największych zalet tego programu. Bez względu na to, czy lekarz pracuje w szpitalu, prowadzi własną praktykę czy też diagnozuje w przychodni zdrowia, każde miejsce pracy posiadać będzie osobny folder z kartami pacjentów. Ich wyszukiwanie jest niezwykle łatwe – wystarczy posłużyć się nazwiskiem lub numerem PESEL. Podczas samej wizyty lekarskiej lekarz może wprowadzać krótkie notatki związane z zaleceniami oraz rozpoznaniem choroby. Istotne jest także, że w systemie znajdują się wszelkie badania oraz skierowane w odniesieniu do konkretnego pacjenta.
Oprogramowanie pozwala też na lepszą organizację pracy – odpowiednie komendy sprawią, że lekarz stworzy dla siebie grafik pracy. Grafik może być udostępniany w placówkach z którymi lekarze współpracują.
Oprogramowanie posiada przyjemny i prosty w obsłudze interfejs, a całość jest w języku polskim, co z pewnością ułatwi korzystanie. Oprogramowanie jest kompatybilne z najczęściej wykorzystywanymi systemami komputerowymi w Polsce.

Share:
ncjapiekna.com.pl eshaphotography.com zobacz