Protective Foam Solutions – producent tablicy cienia i wkładów do walizek na zamówienie. Zamów spersonalizowane produkty do Twojej firmy

627
0
Share:

Pianka polietylenowa jest materiałem, która dzięki swoim właściwościom, jest bardzo przydatna w różnych branżach. Wykorzystywana jest w transporcie do zabezpieczenia przedmiotów. Z kolei w zakładach pracy, poprawia ergonomię, umożliwia kontrolę przedmiotów, w postaci tablicy cieni, która jest metodą bezpiecznego przechowywania narzędzi. Protective Foam Solutions wykorzystuje potencjał pianki polietylenowej. Oferuje kompleksowe rozwiązania organizacyjne dla przemysłu i produkcji, zarówno dla dużych firm, jak i odbiorców detalicznych. 

Tablica cieni – ciesz się niespotykaną wygodą ze spersonalizowanym produktem

Tablice cieni to wiele korzyści dla firm. Przede wszystkim może ona znacznie ułatwić pracę i wprowadzić udogodnienia dla pracowników. Jest ona wypełniona pianką polietylenową. Składa się z wyciętych w piance konturów, stworzonych na zamówienie. Odpowiadają one kształtom narzędzi, które znajdują się przy danym stanowisku pracy. Mają swoje dedykowane miejsce. Dzięki temu możemy na bieżąco kontrolować ich stan. 

Z tablicy cieni skorzystać mogą warsztaty samochodowe, które posiadają niezliczoną ilość kluczy, nakrętek w różnych rozmiarach czy śrubokrętów. Lepsza dbałość o narzędzia przyczyni się do zwiększonej ergonomii pracy. Zagubiony przedmiot może w znacznej mierze opóźnić zaplanowane prace. 

Pianka polietylenowa to nie tylko tablice cieni. Gdzie jeszcze ją wykorzystasz?

Mechaniczne i fizykochemiczne właściwości jakie posiada pianka polietylenowa, doskonale sprawdzają się do produkcji opakowań, wkładów do walizek, pudełek, jak również są alternatywą dla styropianu. Dlaczego?

Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo wszystkich przedmiotów, które są transportowane i wysyłane. Pianka polietylenowa chętnie wykorzystywana jest przez firmy transportowe do przewozu sprzętu RTV AGD, mebli, cennych obrazów lub elementów aranżacji wnętrza. Zabezpiecza ona towary przed uszkodzeniami, które zostały wywołane wstrząsami. Zapobiega zarysowaniom i obiciom, a także zawilgoceniem i zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.  

Materiał ten skutecznie chroni przedmioty w transporcie. To świetna alternatywa stosowanego dotąd styropianu, który jest zdecydowanie bardziej kruchy i mniej elastyczny. Z kolei pianka polietylenowa jest przyjazna środowisku, a dzięki Protective Foam Solutions możesz zamówić spersonalizowaną piankę, którą wykorzystasz w swoim biznesie. 

 

Share: