Fotobudka na imprezie

1295
0
Share:

Zdjęcia są świetną pamiątką – z imprezy, wyjazdu, chwili. Lubimy się fotografować. Dlatego fotobudka cieszy się coraz większą popularnością. Proste i bardziej wymyślne, zabawne i poważniejsze – fotobudki zdobyły sympatię Polaków i to zarówno w sferze prywatnej jak i w okolicznościach służbowych, firmowych. Popularność ich trwa już dłuższy czas, można więc przyjąć, że to więcej niż przejściowa moda.

Imprezy firmowe

Wielką zaletą fotobudki jest to, że można ją spersonalizować, dopasować do potrzeb konkretnej firmy czy produktu – logotypy na samej budce czy tle, opisy na ramce (jeśli wybieramy wariant ze zdjęciem typu polaroid), dodatkowe gadżety – to wszystko może być dostosowane do konkretnych potrzeb. Przy tym koszt takiego narzędzia promocyjnego nie jest wysoki.

Fotobudka to świetny dodatek do firmowej imprezy, ponieważ łączy w sobie zabawę z marketingiem. A raczej jest promocją przy okazji dobrej zabawy. Pamiątkowe zdjęcia pozostają z uczestnikami na długo, więc jest to też gadżet żyjący wyjątkowo długo. Korzyści z tego rozwiązania mają wszyscy – fotografujący się mają dobrą zabawę i pamiątkę a organizatorzy mogą w przyjazny sposób zapisać się w ich pamięci.

Wesela

Coraz chętniej z fotobudek korzystają młode pary. To bardzo miły gest w kierunku gości – z wesela zwykle jest wiele zdjęć, ale większość trafia do państwa młodych i najbliższej rodziny. Dzięki fotobudce foto-pamiątkę mogą mieć także weselni goście, z czego zwykle są bardzo zadowoleni.

Fajnym pomysłem weselnym jest też namówienie gości do zrobienia sobie zdjęć, które potem składane są w specjalny album dla nowożeńców. Zdjęcia z fotobudki są na ogół zabawne, skłaniają do wygłupów i jako takie są uroczą pamiątką po weselnej zabawie.

Uroczystości jubileuszowe

Z wesel fotobudki trafiły też na inne uroczystości rodzinne. Na rocznice ślubów, komunie czy urodziny. Zwłaszcza te okrągłe albo osiemnaste. Jubilat i jego goście mają świetną zabawę, zwłaszcza, jeśli do fotobudki dołączone są gadżety (a zwykle są), które można wykorzystać jako przebranie.

Czasami zamiast fotobudki pojawiają się szablony, monidła z miejscem na wstawienie głowy wraz z aparatem robiącym zdjęcia od ręki. To też jest ciekawe rozwiązanie. Na pewno jest tańsze, ale też nieco mniej atrakcyjne, bo niedające takiego pola do inwencji własnej osób robiących sobie zdjęcia.

Share: