Firmowa impreza integracyjna a fotobudka Śląsk

1401
0
Share:

Śląsk to miejsce, w którym obecnie prężnie rozwijającą się przeróżne firmy. W związku z tym powstają coraz to nowe zespoły, które trzeba szybko zintegrować tak, aby praca przebiegała szybko i sprawnie. Jak zadbać o taką integrację pracowników? Co nam w tym pomoże?

Impreza integracyjna z fotobudką – doskonały pomysł!

Otóż warto zastanowić się nad zorganizowaniem imprezy integracyjnej dla nowych pracowników albo też dla tych, którzy są nowi i dla starszych, aby ich razem ze sobą poznać. Oczywiste jest bowiem to, że podczas zabawy ludzie się bardziej otwierają, chętniej ze sobą rozmawiają.

Niemniej jednak, jeśli weźmiemy grupę zupełnie nie znających się nowych osób, puścimy im muzykę albo zaserwujemy jedzenie, to może się okazać, że zapanuje drętwa cisza. Dlatego też warto zadbać o coś, co rozluźni atmosferę…

Fotobudka Śląsk – idealna na firmowe imprezy

Szczególnie polecana jest tutaj fotobudka Śląsk. Dlaczego akurat ona? Otóż przede wszystkim warto powiedzieć trochę o tym, jak w zasadzie ona wygląda. Generalnie pod kątem wymiarów i kształtu przypomina ona budkę telefoniczną z kotarą zamiast drzwiczek.

Co zaś czeka w środku? Otóż tam możemy wejść i za pomocą guziczka sami sobie zrobić zdjęcie. Oczywiście czekają na nas ciekawe tła i przeróżne rekwizyty dzięki którym możemy przemienić się w piratów, oficerów i przeróżne inne postacie.

Zalety fotobudki

No dobrze – możemy zrobić sobie zdjęcie, ale w zasadzie po co? Otóż z pewnością każdy z nas świetnie wie, że kiedy się bawimy, to od razu łatwiej nam poznać innych ludzi.

Tak też jest i w tym przypadku. Możliwość zrobienia sobie śmiesznych zdjęć od razu łączy ludzi. Mają oni o czym porozmawiać, pośmiać się i generalnie się po prostu poznać. Warto jeszcze dodać, że już przy tak banalnej czynności, jak właśnie zdjęcia w fotobudce śląskiej, widać, jak dzielą się poszczególne osoby na grupy, jak znajdują swoją rolę np. lidera itp.

Jak zamówić fotobudkę śląską?

Jak zatem widać, zdecydowanie warto zainwestować w taką integrację. Pytanie jednak pozostaje, jak znaleźć taką fotobudkę na Śląsku? Otóż wiadomo – na jedną imprezę nie warto jej kupować. Zdecydowanie lepiej jest ją wypożyczyć.

Na terenie Śląska działa obecnie bardzo wiele firm, które zajmują się profesjonalnym wynajmem fotobudek. Wybierając jedną z nich trzeba oczywiście spojrzeć na cenę oraz możliwości terminów i godzin. Ponadto jednak liczy się również to, jakie tła i urozmaicenia w postaci przebrania dysponuje dana firma. Warto także przejrzeć opinie na jej temat.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na fotobudka Śląsk – https://smove.pl/

Share: