Prowadzisz siłownię? Czas na zmiany!

1545
0
Share:

Siłownie i kluby fitness dokładają wszelkich starań, aby zatrzymać stałych klientów i przyciągnąć nowych. Rosnąca konkurencja i moda na zdrowy styl życia napędzają rozwój firm działających w branży wellness. Aby odnieść sukces na wymagającym rynku, nie wystarczy już zorganizowanie zajęć z trenerem czy oferowanie usługi konsultacji z dietetykiem. Jakie nowości na siłowniach są obecnie na czasie? Sprawdź!

Co proponuje producent sprzętu do odchudzania?

Coraz pokaźniejsza rzesza właścicieli nowoczesnych siłowni idących z duchem czasu decyduje się na poszerzenie swojej oferty o możliwość treningu na innowacyjnych urządzeniach do modelowania sylwetki. Marka Body Space, światowej klasy producent sprzętu do odchudzania, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, liczących na pewne i szybkie efekty. Nowoczesne maszyny w formie zabudowanej bieżni, rowerków czy orbitreków działają podwójnie – angażują mięśnie w trening, a jednocześnie generują promieniowanie podczerwone i wytwarzają podciśnienie ściągające większą ilość krwi w dolne partie ciała. Parametry każdej maszyny sterowane są komputerowo i ustalane indywidualnie dla każdego użytkownika.

 Na jakie rezultaty mogą liczyć klienci?

Regularne treningi na innowacyjnym sprzęcie do odchudzania i modelowania sylwetki mają pozytywny wpływ na całe ciało. Osoby, które wdrożą ćwiczenia na urządzeniach Vacu Therm i Infra Red szybko zauważą między innymi redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu i poprawę napięcia skóry. Ponadto, korzystanie z tego typu urządzeń dotlenia wszystkie komórki, wspomaga usuwanie toksyn, usprawnia pracę układu sercowo-naczyniowego, poprawia krążenie krwi i limfy.

Share:
riagematterstokids.org qieateri.com et.com.pl