Weekend na Podhalu – dla całej rodziny!

1865
0
Share:

Wspólny weekend z rodziną to doskonała okazja do tego, aby odpocząć od codziennych obowiązków i odstresować się. Planując rodzinny wyjazd powinniśmy zastanowić się, jaki region Polski okaże się dla nas najatrakcyjniejszy. Jeśli jesteśmy osobami aktywnymi zdecydowanie powinniśmy wybrać obszary górskie.

Podhale jest cenione przede wszystkim ze względu na piękne Tatry – to najwyższe pasmo w Polsce, które stanowi doskonałe miejsce do uprawiania trekkingu oraz jazdy na nartach. Większość turystów udaje się do Zakopanego, określanego również zimową stolicą Polski. Jeśli jednak szukamy miejsca cichego i spokojnego zdecydowanie wybierzmy się d Bukowiny Tatrzańskiej. Co zaoferuje nam to miasto?

Atrakcje w Bukowinie

Bukowina leży w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego – to idealna odległość, aby w razie chęci urządzić sobie jednodniową wycieczkę. W obrębie miasta funkcjonują liczne stoki narciarskie, które pozwolą na szlifowanie umiejętności jazdy na nartach. Osoby rozpoczynające swoją przygodę mogą skorzystać z pomocy instruktora – wiele tu szkółek narciarskich. Po szaleństwie na stoku turyści mogą odpocząć w jednej z licznych restauracji czy kawiarni. Poza nartami rodzice z dziećmi mogą wybierać się na długie spacery okolicznymi szlakami pieszymi.
Szukasz idealnego noclegu dla siebie i rodziny? Sprawdź naszą ofertę – willa Bukowina.

Share: