Wróżenie z kart tarota – co warto wiedzieć?

2621
0
Share:

Karty tarota są jednym z najstarszych i najbardziej znanych sposób na wróżenie. Ich historia sięga XVII wieku, kiedy to magiczna talia została wyodrębniona ze zwykłej talii do gry. Istotne jest, że tarot od innych kart różni się układem kolorów – karty tarota posiadają małe i wielkie Arkana. Szczególnie wielkie Arkana zasługują na uwagę: stanowią one zbiór postaci, które osiadają konkretne atrybuty. Wśród nich: Błazen, Słońce, Śmierć, Cesarzowa…

Wróżenie z kart tarota polega nie na odczytywaniu przyszłości z poszczególnych kart, ale odczytywaniu zależności kart względem siebie. Zupełnie inne znaczenie będą miały konkretne figury w sąsiedztwie innych.

Doświadczona tarocistka

Aby móc skorzystać z magicznej mocy tarota konieczne jest zaufanie profesjonalnej tarocistce. Znajdziemy ją przede wszystkim w internecie. Profesjonalni tarociści nierzadko posiadają swoje strony internetowe, na których zamieszczają informacje związane z dotychczasowym doświadczeniem oraz przebytymi kursami. Znani tarociści zapraszani są również do radia i telewizji w formie ekspertów.
Szukając tarocisty zwracajmy uwagę na opinię osób, które już miały możliwość skorzystania z jego pomocy. Istotny jest kontakt z klientem oraz nastawienie.
Źródło: tarot.net.pl.

Share:
xos2.com tssoundscape.com lowysalon.com