Nowoczesne szkolenia bez wychodzenia z domu – dzisiaj to możliwe

2304
0
Share:

Chcąc podnieść swoje kwalifikacje czy też starać się o nową pracę często decydujemy się na szkolenia i kursy. Do niedawna najczęściej wybieranymi były te proponowane przez zewnętrzne firmy szkoleniowe. Aby uczestniczyć w takich kursach konieczne było zapisanie się i przyjeżdżanie na umówione miejsce szkolenia. Takie rozwiązanie mogło być problematyczne dla osób, które nie posiadały samochodu. Dzisiaj jest alternatywa!

Szkolenia bez konieczności wychodzenia z domu – teraz to możliwe!

Dla osób posiadających nietypowe godziny pracy, dzieci czy też nie mające możliwości dojeżdżania na szkolenia na drugi koniec miasta jest doskonała alternatywa – są to szkolenia na platformach e-learningowych. Platformy takie to rozbudowane portale udostępniające odpłatnie szkolenia w formie wideo. Szkolenia przygotowywane są przez informatyków, programistów, grafików komputerowych, fotografów, architektów. Wśród najczęściej zadawanych pytań do administratorów pojawia się: jaki program wybrać do wizualizacji, grafiki 3d, projektowania wnętrz. Wybór nie jest łatwy: na platformach takich jak cgwisdom.pl znajdziemy liczne propozycje programów takich jak Revit, Zbrush czy Blender. Każde ze szkoleń tworzone jest w języku polskim – ma to olbrzymi wpływ na proces rozumienia poruszanych zagadnień.
Oferta szkoleń na platformach internetowych jest stale poszerzana – warto na bieżąco monitorować propozycje administratorów.

Jakie warunki musimy spełnić, aby skorzystać z platform e-learningowych?

Aby móc zakupić szkolenia na platformach internetowych konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. W tym celu musimy podać wymagane dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy. Jest to niezbędne do zweryfikowania nas oraz umożliwienia kontaktu. Po weryfikacji konta możemy rozpocząć dodawanie interesujących nasz produktów do wirtualnego koszyka.

Share:
chclothing.com tssoundscape.com teachers.org