Nowoczesne formy podnoszenia umiejętności zawodowych

1516
0
Share:

Doszkalanie się jest obecnie najlepszą forą na zaimponowanie przełożonym i sposobem na walkę o upragniony awans! Jakie możliwości stoją przed osobami pragnącymi zwiększyć wiedzę zawodową? Opcji jest wiele, jednak bez wątpienia jedną z najchętniej wybieranych w ostatnich miesiącach są platformy e-learningowe. Co warto o nich wiedzieć? Do kogo są kierowane?

Zalety platform e-learningowych

O platformach zrobiło się głośni w przeciągu ostatniego roku – wszystko za sprawą nowoczesnych kursów, których odbywanie nie wymaga od nas wychodzenia z domu. Możliwość nauki w dowolnym momencie stała się kluczowym sposobem na zdobywanie nowych użytkowników. Platformy e-learningowe oferują swoim użytkownikom możliwość kupowania szkoleń w formie materiałów wideo, przygotowanych w języku polskim. Najczęściej szkolenia dotyczą najpopularniejszych programów komputerowych, stosowanych w polskich firmach. Jakie szkolenia kupowane są najczęściej? Z pewnością możemy tu wymienić kurs Pythona od podstaw, jak również szkolenia z zakresu obróbki zdjęć, projektowania przestrzennego, projektowania elementów do gier komputerowych. Kursy podzielone są na poziomy zaawansowania – bez trudu znajdziemy interesujące nas materiały.

Jak zakupić interesujące nas szkolenia?

Aby skorzystać z oferty platform e-learningowych konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas tego procesu koniecznie jest podanie naszego adresu mailowego. Kolejno następuje weryfikacja – dzięki niej zyskujemy pełny dostęp do zasobów platformy. – Od tej chwili możemy przeglądać kursy i wybierać te, które interesują nas najbardziej – mów jeden z pracowników platformy cgwisdom.pl. Kursy dodajemy do wirtualnego koszyka i płacimy za nie – od momentu zaksięgowania wpłaty są one przypisane na stałe do naszego konta.

Share:
riagematterstokids.org ueformichigan.com .fcbu.org