Ślub pod Warszawą – jak zorganizować i nie zbankrutować?

1555
0
Share:

Organizacja ślubu i wesela kojarzona jest przede wszystkim z olbrzymimi kosztami – na takie wydarzenie większość par młodych i ich rodzice oszczędzają latami. Mija jednak moda na to, aby wesele finansowane były z zaciąganego kredytu. Zamiast tego młodzi ludzie szukają możliwości oszczędności i zapraszają znacznie mniej gości. Czy możliwe jest to również w okolicach Warszawy? Okazuje się, że tak.

Znajdź odpowiednie miejsce!

Podstawą jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Z miejsca powinniśmy zrezygnować z drogich restauracji położonych w centrum miasta. Zazwyczaj takie miejsca nie zaoferują nam więcej niż lokale położone dalej, a wysoka cena wynika wyłącznie z lokalizacji. Poszukajmy sali poza ścisłym centrum – mogą być o obrzeża miasta, jak również niewielka miejscowość położona do 50 km drogi od Warszawy. Sala weselna pod Warszawą będzie znacznie tańszym rozwiązaniem, być może tez uda nam się znaleźć miejsce blisko zieleni, gdzie goście będą mogli odpocząć. Z pewnością takim miejscem będzie Windsor Hotel, położony nad malowniczym Jeziorem Zegrzyńskim. To jedno z ulubionych miejsc odpoczynku mieszkańców stolicy. O jego ofercie poczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Podczas rozmowy z managerem sali…

W czasie ustalania detali z managerem przede wszystkim dogadajmy liczbę gości oraz rodzaj menu. Szefowie kuchni mają przygotowane kilka zestawów, z których możemy wybrać jeden lub też pomieszać dostępne dania. Pamiętajmy także o gościach preferujących dania wegetariańskie czy bezglutenowe! Z pewnością manager Sali zaproponuje nam także atrakcje dodatkowe: słodki kącik czy też stołu regionalnego. Takie dodatki z pewnością przypadną naszym gościom do gustu! Ustalmy również godziny, w których ma trwać impreza. Pamiętajmy, że każda kolejna może być dodatkowo płatna!
 

Share:
trzadesign.com.pl icfm.org qieateri.com