Czy ślub na egzotycznej wyspie jest drogi?

2194
0
Share:

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z ofert topowych biur podróży na zorganizowanie egzotycznego ślubu na pięknej wyspie. Takie propozycje przyciągają przede wszystkim młode pary, które chcą odejść od typowych, polskich obyczajów i oczekiwań rodziny. O czym należy pamiętać i wiedzieć decydując się na ślub z biurem podróży?

Rozmowa o detalach!

Najlepszym sposobem na poznanie oferty danego biura podróży jest wybranie się do jego placówki i rozmowa z pracownikiem. O tym, jak zorganizować ślub na Dominikanie opowiedzą nam specjaliści z wieloletnim stażem w przygotowaniu takich imprez. Dominikana to jednak nie jedyny kierunek – równie chętnie wybierane są Seszele czy Mauritius. Podczas rozmowy z przedstawicielem biura musimy ustalić termin, wybrać hotel, określić opcję pobytu (zazwyczaj touroperator proponuje all inclusive). Wszystkimi innymi formalnościami zajmie się pracownik biura. W cenie wyjazdu znajdują się również: ubezpieczenie turystyczne, transfery na lotnisko, bilety lotnicze, wyżywienie, opiekę rezydenta. Przyszłe młode pary mogą także liczyć na to, że to biuro podróży zajmie się organizacją samej ceremonii na plaży oraz jej oprawą. Touroperator gwarantuje obecność urzędnika państwowego oraz profesjonalnego fotografa, który sfotografuje dla nas całą ceremonię i zaprosi na sesję na plaży. Taka oferta to prawdziwa gratka!

Co po ślubie?

Wyjazd na egzotyczną wyspę trwa od kilku do kilkunastu dni. W tym czasie mamy możliwość zwiedzania wyspy czy aktywnego spędzania czasu. – Wielu turystów decyduje się na wykorzystanie opcji wycieczek fakultatywnych, oferowanych przez biuro – mówi jeden z pracowników biura podróży romantyczne.com. Dodatkowo możliwe jest korzystanie z licznych szkółek nurkowania czy żeglowania na desce.

Share:
ldude.pl y-publikacje.pl et.com.pl