Bukowina Tatrzańska dla każdego!

2013
0
Share:

Podhale to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju – nie brak tu czystego powietrza, wspaniałych gór oraz przyjaznych mieszkańców. Turystów przyciągają przede wszystkim majestatyczne Tatry, które górują nad takimi miastami jak Zakopane, Murzasichle czy Poronin. To jednak Bukowina ceniona jest najbardziej. Dlaczego?

Cisza, spokój i możliwość aktywnego wypoczynku

Bukowina zapewnia to, czego szukamy podczas zimowego wypoczynku: wspaniałe widoki, świeże powietrze, możliwość spacerowania, ciszę i spokój. Z dala od zakopiańskich Krupówek każdy turysta odetchnie głęboko i z bliska pozna tutejszy folklor. W mieście czeka na gości wiele niespodzianek – przede wszystkim są to liczne stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Wokół nich rozsiane są wypożyczalnie sprzętu, serwisy oraz szkółki nauki jazdy.
W Bukowinie nie brak restauracji oraz karczm, w których turyści zjedzą smacznie i zdrowo, a niejednokrotnie posłuchają też muzyki na żywo!
Wśród innych atrakcji warto wymienić pobliski termy, do których ściągają turyści z całej Polski. Gorące źródła pozwalają na zregenerowanie się, poprawę samopoczucie i doskonałą zabawę.
Szukasz noclegu w Bukowinie w rozsądnej cenie? Sprawdź ofertę Willi Majerczyk – Willa Bukowina!

Share: