Jak urządzić nowoczesny salon?

1599
0
Share:

Salon to część domu, w której spotykają się zarówno domownicy, by spędzić razem wieczór, jak i goście. Powinien być więc reprezentatywny, funkcjonalny, ale także odpowiadać gustom aranżacyjnym domowników. Po pomalowaniu ścian i położeniu podłogi, przychodzi czas na wybór mebli. Dziś praktycznie każdy sklep meblowy w Tychach czy innym mieście, ma naprawdę ogromny wybór sprzętów i dodatków.

Sklep meblowy Tychy- jak wybrać meble wypoczynkowe?

Coraz częściej nieśmiertelny zestaw czyli kanapa i fotele, jest zastępowany wygodną, dużą, niekiedy narożną sofą. W nowoczesnym wnętrzu sprawdzą się jasne kolory. Obecnie cały czas w trendach pozostaje szary, ponieważ jest niezwykle praktyczny i pasuje do wielu kolorów ścian. Wystarczy kilka kolorowych poduszek, zmienianych co jakiś czas, by zupełnie odmienić wnętrze. Warto wybrać kanapę z funkcją spania. Takie rozwiązanie przyda się, gdy niespodziewanie zawitają goście, ale także wtedy, kiedy ktoś z domowników będzie chciał sobie uciąć drzemkę podczas kiedy sypialni będzie zajęta.

Komody i witryny- nieodłączna część salonu

Każdy sklep meblowy w Tychach oferuje zestawy meblowe, złożone nieraz nawet z kilkunastu dopasowanych do siebie elementów, dzięki którym można stworzyć praktyczny salon na swoją miarę. Wśród mebli można znaleźć mniejsze i większe komody, regały na książki, witryny, a także ławy czy biurka lub małe szafki. Dzięki takiemu zestawowi nie trzeba się długo namyślać, w jaki sposób połączyć meble, żeby do siebie pasowały i stanowiły naprawdę przemyślane, modne zestawienie.
Ciekawym pomysłem, oferowanym przez niektóre sklepy meblowe w Tychach i w innych częściach Polski, są nowoczesne meblościanki. Są one zazwyczaj niedrogie, lepszej jakości i ciekawsze wizualnie niż meblościanki, które pamiętamy z lat 80 czy nawet 90.

Dodatki dodające smaku i stylu- sklep meblowy Tychy

Sklepy meblowe oprócz sprzętów gabarytowych oferują również na miejscu wiele dodatków, które pomogą dodać salonowi przytulnością i sprawią, że będzie on oryginalny. Warto postawić na tkaniny, czyli na przykład pledy, zasłony, poduszki ozdobne, ale także sprzęty takie jak lampki dające boczne światło. Kropką nad i będą takie dodatki jak bibeloty lub świece. Ostatnio niezwykle modne są dodatki w kolorze srebra, słota czy rosegold, ale w sklepach można znaleźć także wiele innych odcieni ozdób. Chodzi o to, by stworzyć klimat, który będzie spójny i w którym każdy z domowników będzie się dobrze czuł. Dodatki można od czasu do czasu zmieniać, by odświeżyć wnętrze.
Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.krolmeble.pl/

Share:
chclothing.com etheatreonice.org qieateri.com