Tarot dla początkujących

1796
0
Share:

Karty Tarota nie są już czymś tak niesłychanie tajemniczym, jak kiedyś, chociaż wciąż istnieją osoby, które nigdy nie poprosiły o wróżenie tarocisty ani przyjaciela, który posiadł tę umiejętność.

Co zrobić na początku?

Jeżeli właśnie stałaś się posiadaczka Tarota i jest to dla ciebie nowość powinnaś zacząć od następujących czynności.
Potasuj karty kilka razy, żeby „zestarzały się” trochę i dobrze wymieszały. Przed pierwszym użyciem powinnaś poprosić je w duchu żeby były niezawodnymi pomocnikami, dawały jasne wskazówki tobie i innym, którzy o to poproszą oraz by wszystkim przynosiły szczęście.

Komu wróżyć najpierw

W pierwszej kolejności postaw tarota jeden lub dwa razy dla siebie samej, ale rozejrzyj się za kilkoma „królikami doświadczalnymi”, by jak najszybciej wypróbować na nich swoje umiejętności. Pamiętaj, że karty w wielu przypadkach pokazują więcej niż jedna możliwą interpretację, a na początku musisz nauczyć się jak wiązać ze sobą karty, aby otrzymać sensowne i spójne znaczenie.
Na tym etapie dobrze by było zajrzeć do okolicznych księgarni lub internatu i znaleźć kilka publikacji na ten temat. Jeśli wiedza pochodząca z lektury nie będzie cię satysfakcjonowała, zawsze możesz poprosić o pomoc profesjonalną wróżkę. Dobrym źródłem informacji jest też internet.
Przeczytaj też: Tarot, czyli stawianie kart.

Share:
riagematterstokids.org tssoundscape.com xos2.com