Chcesz zrobić event dla pracowników?

2588
0
Share:

Mamy nadzieję, że na naszą stronę internetową zaglądają przedsiębiorcy prowadzacy duże firmy i zatrudniający sporą grupę pracowników. To z myślą właśnie o nich powstał ten artykuł, w którym chcemy przedstawić im doskonały pomysł na to, w jaki sposób pozytywnie wpłynąć na zespół swoich pracowników organizując dla nich fajne eventy dla firm! Zachęcamy więc do uważnej lektury i do tego, aby zaufać temu pomysłowi, który to podbił serce nie jednej już osoby!

Pewnie słyszałeś o tym, że w Polsce coraz bardziej popularne są różnego rodzaju imprezy integracyjne. Jedni jadą w góry napić się alkoholu, inni jadą do lasu zagrać w paintball, a jeszcze inni jadą nad jezioro, gdzie w spokoju odbywają jakieś nudne szkolenie. My tego typu pomysłom mówimy głośne dość i prezentujemy Ci zupełnie inny pomysł na event dla pracowników, który bardzo im się spodoba. Spodoba im się dlatego, że jest niepowtarzalny, emocjonujący, a do tego pozwala na spełnienie marzeń… no i podniesienie poziomu adrenaliny!

Mowa tu o eventach firmowych, w czasie których organizowane są przejażdżki sportowymi samochodami. Mówiąc sportowe samochody mamy na myśli takie bryki jak Ferrari czy Lamborghini, a więc samochody, których piękno zapiera dech w piersiach, podobnie z resztą jak i ich moc!

Przejażdżki, w których uczestniczyć mogą Twoi pracownicy według Twoich upodobań odbywać mogą się zarówno na ulicach jednego z wybranych miast (do wyboru masz między innymi Kraków, Warszawę, Wrocław, Radom czy Kielce) jak i na jednym z torów wyścigowym, gdzie odbyć mogłaby się dedykowana i zamknięta impreza dla Twoich pracowników.

Uwierz w to, że przejażdżka Ferrari to nie tylko świetny prezent dla Twoich pracowników, ale też dobry pomysł, aby połączyć ją z imprezą firmową. Zajrzyj na stronę JazdaMarzen.pl i przekonaj się co firma tama Ci jeszcze do zaproponowania!

Share:
teachers.org zobacz on.net.pl