Nietypowe łóżko w sypialni – łóżko z zagłówkiem, łóżko z szufladami

2479
0
Share:

Kupując nowe łóżko warto pamiętać o tym, aby było ono nie tylko wygodne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Poszukując oryginalnych modeli tego produktu szukajmy nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale przede wszystkim w sieci, na stronach producentów. Przeglądając topowe oferty znajdziemy łóżko z zagłówkiem, łóżka z szufladami i wiele innych. Jakie okażą się najlepsze?

Łóżko z zagłówkiem – elegancja i wygoda!

Łóżko z zagłówkiem staje się coraz częściej kupowanym przedmiotem w sklepach meblowych. Skąd tak duża popularność tego modelu? Przede wszystkim ten rodzaj łóżka wygląda elegancko – zagłówki są najczęściej tapicerowane tkaniną w kontrastowym do drewna kolorze. Dzięki temu mebel nabiera ciekawego charakteru i pozwala odmienić każde wnętrze. Łóżko z zagłówkiem to także idealna propozycja dla osób, które wieczorami cenią dobrą lekturę lub też relaksują się podczas oglądania filmów czy seriali. Zagłówek pozwala na wygodne oparcie, przybranie odpowiedniej pozycji ciała i chroni nasza skórę przed kontaktem z zimną ścianą. Warto dodać, że do tapicerowania wybierane są wyłącznie wysokiej jakości tkaniny, odporne na uszkodzenia, ścieranie, mechacenie.
Łóżko z zagłówkiem sprawdzi się w dużych sypialniach. Jeśli dysponujemy nieco mniejszym pomieszczeniem dobrym pomysłem jest zamówienie takiego modelu na wymiar.

Łóżka z szufladami – więcej miejsca!

Łóżka z szufladami to wariacja na temat wewnętrznych komór w tym meblu. Zamiast podnosić stelaż łóżka i chować pościel czy inne przedmioty do wewnętrznych komór, projektanci zaproponowali możliwość skorzystania z obszernych szuflad, umieszczonych w ramie łóżka. Oczywiście komora szuflady znajduje się wewnątrz łóżka, jednak sposób dostania się do nich i chowania przedmiotów jest znacznie łatwiejszy. Szuflady stanowią także ciekawą ozdobę dla konstrukcji łóżka! Z pewnością nadadzą wnętrzu oryginalnego charakteru!

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Share: