Zainteresuj się łóżkami drewnianymi do sypialni!

1447
0
Share:

Idealna sypialnia to pomieszczenie, gdzie nie tylko możemy się wyciszyć, ale również zrelaksować i wyspać. Dobór konkretnych mebli i dodatków jest kluczowy, aby każdego dnia móc budzić się w pełni sił. Jak poradzić sobie z aranżowaniem sypialni? Bez wątpienia najważniejszym aspektem będzie wybranie odpowiedniego łóżka. Co dzisiaj mogą zaproponować nam producenci?

Łóżka z desek meblowych i litego drewna

Zdecydowana większość produktów dostępnych w sklepach meblowych to łóżka wykonane z desek meblowych. Posiadają one dobry stosunek jakości do ceny – nie są drogie, jednak musimy być świadomi, że mocniejsze uderzenie czy obciążenie może wpłynąć na strukturę deski czy nawet przyczynić się do jej złamania. Alternatywą dla desek meblowych jest lite drewno.

Meble z litego drewna w topowych sklepach

Lite drewno kojarzone było do niedawna wyłącznie z ciężkimi, zabytkowymi meblami. Producenci skutecznie mogą nas jednak zaskoczyć. Dzisiaj lite drewno wykorzystywane s przede wszystkim do produkcji nowoczesnych łóżek drewnianych do sypialni.

Łóżko tworzone z pasją!

Łóżka z litego drewna cieszą się coraz większą popularnością: wynika to nie tylko z ich pięknego wyglądu, ale i stabilnej i trwałej konstrukcji. Zastosowanie odpowiednio impregnowanego litego drewna pozwala na uzyskanie mebla, który z pewnością będzie służył nam przez długie lata.
Drewno w Polsce pozyskiwanie jest z buków, dębów czy sosen – dzięki temu możliwe jest zachowanie różnorodności kolorystycznej. Dodatkowo zanim trafi ono na stoły stolarskie musi być dokładnie selekcjonowane oraz czyszczone. Kolejnym etapem jest suszenie – proces ten pozwala na wyeliminowanie wilgoci.
Łóżka drewniane oparte są na ramie lub skrzyni, wewnątrz której znajdziemy dość miejsca na przechowywanie pościeli.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Share:
ncjapiekna.com.pl https://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=28588 kst.org