Klasyczny komplet rattanowy

2318
0
Share:

Klasyczny rattan nie wychodzi z mody – komplet rattanowy będzie wspaniale prezentować się nie tylko w ogrodach, ale również na tarasach, balkonach, w strefach SPA czy też w kawiarniach hotelowych. Rattan ceniony jest przede wszystkim jako włókno naturalne. Czy sprawdzi się ono w naszych strefach wypoczynkowych? Zdecydowanie tak!

Komplet rattanowy blisko naszego domu

Meble rattanowe to niezwykła ozdoba każdego miejsca wypoczynkowego – naturalny rotang pozyskiwany jest dzisiaj z upraw o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie tego materiału nie szkodzi środowisku naturalnemu. Komplet rattanowy znajdziemy u najlepszych producentów w kraju. Zaproponują nam oni zarówno klasyczne komplety, jak i całkowicie nowoczesne modele, które z pewnością zachwycą nas swoją formą i elegancją.

Komplet rattanowy bez wątpienia sprawdzi się na naszych tarasach czy na balkonach: lekkie i poręczne meble będziemy mogli przestawiać w dowolne miejsce i podnosić bez problemu. Wybierając komplet rattanowy możemy mieć pewność, że każda chwila spędzona na świeżym powietrzu będzie wyjątkowa i radosna. Dopasowany do naszych potrzeb komplet rattanowy to świetna propozycja dla całej rodziny!

Jak dbać o komplet rattanowy?

Czyszczenie naturalnego rattanu nie wymaga użycia żadnych detergentów. Wystarczy raz na jakiś czas odkurzyć powierzchnię mebla suchą ściereczką czy miotełką. W ten sposób uda nam się usunąć kurz, brud. Co jakiś czas możemy przetrzeć mebel zwilżoną wodą ścierką. Możliwe jest zaimpregnowanie mebla poprzez użycie bezbarwnego preparatu w formie aerozolu. Producenci przestrzegają, aby w czasie niepogody meble rattanowe chować pod dach lub też okrywać je dedykowanym pokrowcami, gdyż nadmierna wilgoć może uszkodzić strukturę rattanu.

Share: