Ogródek kawiarni przyciągający klientów

1769
0
Share:

Przechadzając się ulicami miasta nie sposób nie zauważyć, gdzie spragnieni odpoczynku ludzie najchętniej spędzają wolny czas – w ogródkach lokali! Delektowanie się kawą albo sączenie orzeźwiającego napoju pośród miejskiego zgiełku mają swój urok. Ale czy postawienie kilku krzeseł na zewnątrz wystarczy, żeby przyciągnąć przechodniów i sprawić, żeby zatrzymali się właśnie w Twojej kawiarni czy restauracji? Co zrobić, żeby lokal był najjaśniej świecącym punktem na gastronomicznej mapie miasta?

Nie tylko dobra kawa

O tym, co decyduje czy klient zje śniadanie właśnie w Twojej knajpce jest pierwsze wrażenie, jakie robi na nim wystrój miejsca. Ogródki i tarasy są częścią, która jako pierwsza rzuca się w oczy przechodniom i to właśnie zewnętrzna część obiektu decyduje, czy dana osoba zatrzyma się u Ciebie na dłużej. Aranżując tą strefę, warto postawić na wyraziste akcenty, meble i dekoracje, które wyróżnią lokal spośród tłumu podobnych do siebie kawiarenek.
Najważniejszą częścią aranżacji są niewątpliwie meble. Dobrzy producenci oferują meble ogrodowe w różnorodnych fasonach i wzorach, które pozwolą Ci na stworzenie wymarzonej stylistyki. Twój lokal może stać się romantycznym i intymnym rajem dla par, modnym minimalistycznym miejscem spotkań młodych ludzi albo oazą w kolonialnym stylu. Zrezygnuj z plastikowych, nieestetycznych stołów i krzeseł na rzecz naturalnych, lekkich modeli. Sztuczne bukieciki i obrusy zastąp świeżymi, naturalnymi kwiatami. Modnym materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli ogrodowych, wracającym do łask w wielkim stylu, jest rattan. Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych z rattanu łączą w sobie estetykę kolonialnej Azji, krainy tygrysów i herbaty, oraz współczesny, oszczędny w formie design, co wprowadzi do przestrzeni szyk w niebanalnym, nieoczywistym stylu.
 
 

Share:
areapowerclub.com django.com est.pl