Poznaj Lorena Canals

2037
0
Share:

Marka Lorena Canals jest obecna już od 25 lat. Oferuje przed wszystkim dywany dla dzieci – akrylowe, wełniane oraz poduszki, dekoracje i kocyki. Dywany powstają w oparciu o dbałość o każdy detal, z bardzo dobrych, niealergicznych materiałów, które odpowiadają potrzebom dzieci i ich rodzicom. 

Co to dywany Lorena Canals

Lorena canals oferuje dywany dla dziewczynek i chłopców w różnych kolorach i wzorach. Każdy dywan jest robiony ręcznie, przy zachowaniu wszelkiej ostrożności i standardów jakości. Idealnie wpisują się w otoczenie, sprawiając, że pokój wydaje się bardziej przytulny i kolorowy.

Dywany akrylowe

Głównym produktem lorena canals są dywany akrylowe. Wykonane są ze sztucznego włókna, jednak są w pełni bezpieczne dla maluchów i nie powodują reakcji alergicznych. Bardzo łatwo się je czyści, a dodatkowo są odporne na wszelkie uszkodzenia. Zamawiając dywan możemy wybrać sobie jego rozmiar: 140 cm x 200 cm lub 80 cm x 200 cm. Dywany są w różnych kolorach – od soczystej czerwieni, do zgaszonego beżu. Ceny wahają się od pięćdziesięciu do tysiąca złotych. Jednak często możemy kupić taki dywanik w promocyjnej cenie.

Dywany wełniane

Innym produktem – także sztandarowym – są dywany wełniane. Są wykonane z naturalnego włókna pozyskiwanego z wełny owiec, kóz, wielbłądów, królików, itp. Rodzaje wełny możemy podzielić ze względu na sposób pozyskiwania włókna: żywą, garbarską, skórną, wtórną, futrzarską. Także dywany lorena canals wykonane są z najwyższej jakości wełny metodą tuftingu. Dywany są miękkie i ciepłe, odporne na uszkodzenia, dzięki czemu idealnie nadają się na uzupełnienie pokoju dziecięcego. Tutaj także mamy duży wybór wzornictwa i kolorów. Idealnie pasują do pokoju dziewczynek, np. w różowe kwiatki i chłopców, np. w pirackie czaszki. Dywany mają także różne kształty, np. dywan Wool Rug Lake Pink to nieregularny owal do tego z dużym prostokątem po środku, który przypomina jezioro otoczone pasmem w kolorze kości słoniowej. Jego kolory są delikatne – szaro- różowe – by nadać pomieszczeniu ciepło; dobrze się sprawdzi zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach. Ten dywan składa się z sześćdziesięciu procent z wełny i w czterdziestu z bawełny, do tego barwiony jest za pomocą niealergicznych i nietoksycznych barwników. Jego wymiary – 140 x 180 cm sprawiają, że idealnie sprawdzi się w średnich, jak i dużych pomieszczeniach.
Do tego na stronie internetowej lorena canals mamy zakładkę „outlet”. Znajdują się tam do wyboru różne dywany w dużo niższych cenach.
Marka lorena canals oferuje dywany najwyższej jakości dla dzieci. Każdy rodzic znajdzie coś, co będzie jego dziecku odpowiadać.
Produkty Lorena Canals kupisz także w sklepie e-babsytuff.pl

Share:
zobacz wiecje amobile.pl Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu