Zaprojektuj kącik do pracy!

2091
0
Share:

Coraz więcej z nas codzienną prace przenosi do domu. Niestety – brak czasu oraz nadmiar obowiązków sprawia, że musimy nadrabiać obowiązki również po wyjściu z biura. Dla osób, które często stoją przed tym problemem istotne jest, aby w mieszkaniu czy domu posiadać miejsce, gdzie faktycznie będą mogli popracować: odpowiednio przygotowane, oświetlone i wyposażone. Jak stworzyć niewielkie, domowe biuro?

Najważniejsze jest dobranie odpowiednich mebli oraz kolorystyki biurowego kącika. Postawmy na jasne kolory, szczególnie jeśli mieszkamy w niewielkim mieszkaniu. Jasne kolory i gładkie fronty mebli pozwolą odbijać światło i optycznie powiększą pomieszczenie. Kiedy wybierzemy biurko i fotel zadbajmy o to, aby były one ustawione jak najbliżej okna. Dzięki temu zapewnimy sobie naturalne światło. Kupując lampy biurkowe także pamiętajmy o ich niewielkich rozmiarach. Żarówka powinna mieć chłodną barwę.

Dodatki są istotne!

Poszukajmy do niewielkiego biura także dodatków – dzięki nim poczujemy, że jest to nasze, spersonalizowane dla nas miejsce. Poszukajmy oryginalnych zawieszek na ściany, ramek na zdjęcia. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie zegara utworzonego z fantazyjnie wyciętej płyty MDF. Znajdziemy je w licznych sklepach dekoratorskich.

Czytaj więcej: masaarchitekci.pl.

Share:
https://boo.pl/dlaczego-warto-wykupic-ubezpieczenie-szkolne-dla-swojego-dziecka/ https://beesafe.pl/porady/jazda-po-rondzie/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/