Zaprojektuj kącik do pracy!

1956
0
Share:

Coraz więcej z nas codzienną prace przenosi do domu. Niestety – brak czasu oraz nadmiar obowiązków sprawia, że musimy nadrabiać obowiązki również po wyjściu z biura. Dla osób, które często stoją przed tym problemem istotne jest, aby w mieszkaniu czy domu posiadać miejsce, gdzie faktycznie będą mogli popracować: odpowiednio przygotowane, oświetlone i wyposażone. Jak stworzyć niewielkie, domowe biuro?

Najważniejsze jest dobranie odpowiednich mebli oraz kolorystyki biurowego kącika. Postawmy na jasne kolory, szczególnie jeśli mieszkamy w niewielkim mieszkaniu. Jasne kolory i gładkie fronty mebli pozwolą odbijać światło i optycznie powiększą pomieszczenie. Kiedy wybierzemy biurko i fotel zadbajmy o to, aby były one ustawione jak najbliżej okna. Dzięki temu zapewnimy sobie naturalne światło. Kupując lampy biurkowe także pamiętajmy o ich niewielkich rozmiarach. Żarówka powinna mieć chłodną barwę.

Dodatki są istotne!

Poszukajmy do niewielkiego biura także dodatków – dzięki nim poczujemy, że jest to nasze, spersonalizowane dla nas miejsce. Poszukajmy oryginalnych zawieszek na ściany, ramek na zdjęcia. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie zegara utworzonego z fantazyjnie wyciętej płyty MDF. Znajdziemy je w licznych sklepach dekoratorskich.

Czytaj więcej: masaarchitekci.pl.

Share:
https://overcomeback.com.pl/dermatitis-perioralis-twoja-droga-do-zdrowej-skory/ https://rosequarterdevelopment.org/modelowanie-ciala-5-profesjonalnych-sposobow-zeby-uzyskac-wymarzona-figure/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/