Jak zadbać o atmosferę w sypialni?

2081
0
Share:

Nadmiar codziennych obowiązków, pracy oraz zmartwień sprawia, że coraz mniej czasu mamy dla siebie i swoich partnerów. Przychodząc po południu do domu marzymy o chwili spokoju, najczęściej jednak zajmujemy się porządkami czy przygotowaniem posiłków. Taka atmosfera nie sprzyja miłosnym uniesieniom! Jak odmienić swój związek?
Z pewnością istotne jest znalezienie czasu dla siebie. Terapeuci zalecają, aby początkowo każdego dnia móc wygospodarować dla siebie 20-30 minut. Ten czas możemy spędzić na wspólnym spacerze, kąpieli, na miłej rozmowie czy po prostu na leniuchowaniu na kanapie. Z czasem 30 minut zamienimy w godzinę lub dwie. Dzięki temu spędzimy więcej czasu razem i z pewnością wpłynie to na poprawę naszych relacji.

Zadbaj o atmosferę w sypialni!

Codzienny stres zabija w nas namiętność i pasję. A przecież życie intymne jest nieodłącznym elementem udanego związku. Aby poprawić wzajemne relacje w łóżku warto zastanowić się nad zakupem erotycznych kosmetyków czy zabawek erotycznych. Świetnym pomysłem okażą się również kostiumy erotyczne. Te ostatnie to prawdziwy hit – są one szyte z wysokiej jakości materiałów niekrępujących ruchów. Włókna bawełniane pozwalają skórze swobodnie oddychać.
Zainteresował Cię ten artykuł? Czytaj więcej: farita.pl.

Share:
nahp.com live url etastonoga.pl