Leżanki ogrodowe – wygodny wypoczynek

4373
0
Share:

Przydomowy taras to najlepsze miejsce wypoczynkowe, które nie wymaga od nas dalekich wyjazdów czy olbrzymich nakładów finansowych. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie zajmie wiele czasu – przekonują producenci mebli ogrodowych. Wśród licznych kolekcji mebli znajdziemy również elementy, które z pewnością przyciągną wzrok – wśród nich warto zwrócić uwagę na leżanki ogrodowe. Jak są tworzone? Czy są trwałe?

Technorattanowe leżanki ogrodowe

Nie ma wątpliwości, że leżanki ogrodowe to kwintesencja wygody i relaksu. Nie ma przyjemniejszej chwili niż odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie dzięki wygodnym meblom. Nowoczesne meble ogrodowe to dzisiaj produkty, które nie tylko zapewniają komfort, ale tez które doskonale wpisują się w nowoczesne trendy i pozwalają na funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej. Leżanki ogrodowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Dlaczego?

Nowoczesne leżaki ogrodowe odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz trwałością – posiadają one stelaże tworzone z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, wnikaniem rdzy. niska waga aluminium sprawia, że podnoszenie mebla nie sprawia trudności. Leżanki ogrodowe posiadają wierzch tworzony z wysokiej jakości plecionki technorattanowej – jest to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie wilgoci, brudu. Plecionka technorattanowa jest odporna na promieniowanie UV – oznacza to, że na długi czas zachowuje swój oryginalny kolor.

Jak chronić leżanki ogrodowe?

Po zakończonym sezonie letnim warto zadbać o to, aby nasze leżanki ogrodowe były odpowiednio zabezpieczone na jesień i zimę. Warto skorzystać z dedykowanych pokrowców ogrodowych, które pozwolą na osłonięcie mebla przed osiadaniem kurzu, silnymi podmuchami wiatru. Niewielkie ściągacze pozwolą na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

Share: