Obowiązkowe gadżety kibica reprezentacji Polski

1499
0
Share:

Mundial czy Mistrzostwa Europy to prawdziwe święto futbolu, na które z ekscytacją czekają wszyscy miłośnicy piłki nożnej. Oglądanie meczów na stadionie, przed telewizorem czy w strefie kibica to niesamowita dawka fantastycznych emocji, która wymaga jednak odpowiedniej oprawy. W jakie gadżety kibica reprezentacji warto się zaopatrzyć?

Najważniejszym meczowym akcesorium jest oczywiście koszulka w barwach narodowych

Może to być oficjalny t-shirt reprezentacji, zawierający numer ulubionego zawodnika naszej drużyny, jak również wersja spersonalizowana, na której umieszczone jest własne imię czy pseudonim. Producenci pomyśleli także o najmłodszych – na rynku nie brakuje body czy koszulek w rozmiarach niemowlęcych. Kompletując strój można również dokupić spodenki, getry, buty i czapkę lub kapelusz w kilku wersjach (z rogami, z daszkiem, z dzwoneczkami itd.). Wielu kibiców decyduje się również na biało-czerwone wianki, okulary, peruki w stylu afro, a także specjalne farby lub kredki, którymi można pomalować twarz.

Niezwykle istotnym symbolem kibicowania jest szalik

To właśnie on wznoszony jest w górę w czasie hymnu, to nim wiwatują fani piłki nożnej, rozentuzjazmowani strzeloną przez Polaków bramką. Zwykle to uniwersalny, biało-czerwony model, jednak dla kolekcjonerów przygotowywane są wersje pamiątkowe z wyhaftowanymi informacjami, dotyczącymi konkretnego meczu lub turnieju.

Gadżety kibica reprezentacji to jednak nie tylko strój

Bardzo ważnym elementem jest również flaga Polski którą oferuje sklep kibica reprezentacji Polski. Jeśli posiada uchwyt, doskonale sprawdzi się podczas wymachiwania w trakcie meczu. Ponadto mnóstwo osób, na znak jedności z polską drużyną, chętnie wiesza flagi w oknach, balkonach lub ścianach pokoi. Bardzo popularne w ostatnich latach są też mniejsze chorągiewki do zamocowania w aucie, a także biało-czerwone pokrowce na samochodowe lusterka.
Prawdziwi kolekcjonerzy mają szansę zaopatrzyć się również w wiele innych akcesoriów. Karty z piłkarzami, małe figurki z ich podobiznami, bransoletki, przypinki, breloki, albumy ze zdjęciami, piłki czy kalendarze – to tylko część z nich. Również dom można idealnie wyposażyć na tę okazję, kupując kubki, kufle, szklanki, talerze, zegary, plakaty, pudełka, ręczniki, pościel lub poduszki z emblematami drużyny narodowej. Młodsi kibice na pewno będą zadowoleni z biało-czerwonych przyborów szkolnych (zeszyty, plecaki, worki, naklejki, artykuły plastyczne), a także z puzzli i gier planszowych, związanych z reprezentacją Polski.

Share: