Zalety wanien z hydromasażem

2039
0
Share:

Wanny z hydromasażem, szturmem zdobywają nasze serca i łazienki. I choć są dosyć kosztowne, naszym zdaniem warto na nie wydać trochę więcej pieniędzy. Dlaczego ich zakup wciąż traktuje się, jako fanaberię Klienta i po co je w ogóle kupować? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu…

Fanaberie? Ależ skąd!

Zakup wanny z hydromasażem, często jest traktowany przez wielu ludzi, jako niepotrzebna fanaberia. Komentarze w stylu, „co, już zwykła wanna Wam się znudziła?”, są na porządku dziennym. Jednak – jak się okazuje – zakup tych wanien to nie tyle fanaberia, co raczej zadbanie o swoje dobre samopoczucie. Dlaczego?

Czym w ogóle jest hydromasaż?

Wanna z hydromasażem, jest zwykłą wanną z tą jednak różnicą, że wyposażono je w specjalne dysze, które znajdując się pod wodą, kierują siłę wody na ciało człowieka. Dysze te niekoniecznie muszą być zainstalowane w wannie. Mogą one też znajdować się pod prysznicem. Jednak wanna, to wciąż klasyczne i najlepsze rozwiązanie.
Dobrze funkcjonujący hydromasaż, powinien składać się z zaledwie czterech dyszy. Wystarczą one do masowania pleców, barków i okolic lędźwiowych. Bardziej rozbudowane wanny, mogą mieć ich aż 35 – co rzecz jasna – podnosi komfort kąpieli. Oczywiście sam hydromasaż, powinien być odpowiednio dobrany do wymagań człowieka. Nie może być on zbyt silny – ból przy kąpieli, całkowicie pozbawia ją sensu.

Zalety hydromasażu

Wanny z hydromasażem, mają mnóstwo zalet. Oto niektóre z nich:
1. Zdrowotne
Masaż wodny jest elementem fizjoterapii polecany dla osób, które cierpią na rozmaite schorzenia m. in. reumatyzm, artretyzm, zapalenie stawów, nerwice, choroby układu oddechowego, itp. Z masażu wodnego mogą korzystać wszyscy bez względu na wiek. Niepolecany jest on jednak osobą, które cierpią na nadciśnienie, schorzenia skóry oraz posiadają otwarte rany. Może być on niebezpieczny również dla cukrzyków oraz kobiet we wczesnej ciąży z uwagi na wysoką temperaturę.
2. Urodowe
Hydromasaż ma również działanie upiększające. Bardzo dobrze działa on na naszą skórę, a przede wszystkim na cerę, rozstępy czy cellulit. Może być on stosowany również jako zabieg relaksujący po dużym wysiłku fizycznym. Pomaga on w pozbyciu się zbyt silnego stresu towarzyszącego nam, na co dzień. Zapewni on spokojną noc ponieważ zniweluje bólu głowy. Hydromasaż przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób, które posiadają nadwagę. Warto go stosować przynajmniej raz w tygodniu, ponieważ poprawi on nam samopoczucie po ciężkim dniu pracy.
Wysokiej jakości wanny w dobrych cenach w sklepie 1lazienka.pl – wanny.

Share:
https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ zobacz wiecje http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne