Przedpokój – urządź go z pomysłem!

1851
0
Share:

Przedpokoje uznawane są za pomieszczenia kłopotliwe, które trudno urządzić ze smakiem. Ich wadami są nietypowe kształty, niewielkie rozmiary oraz brak naturalnego światła. Wystarczy jednak odrobina fantazji, aby z nieciekawego pomieszczenia przy drzwiach wejściowych wyczarować ciekawe wnętrze, które zachwyci każdego, wchodzącego do mieszkania gościa. Jak urządzić przedpokój?

Przedpokoje powinny być wyposażone w takie elementy jak szafa lub wieszak, szafki na buty, lustro. Możliwe jest również wykorzystanie niewielkiego stolika, na którym postawimy misę na klucze. Jeśli nie chcemy dodatkowego wyposażenia klucze można wieszać w niewielkich domkach, wieszanych na ścianach.

Gdzie znajdziemy dodatki do przedpokoju?

Meble do małego przedpokoju znajdziemy przede wszystkim w sieci – liczni producenci oferują oryginalne rozwiązania, nierzadko spełniające wiele ról. Przykładem może być niewielka szafka na buty, której górna płyta jest jednocześnie funkcjonalnym stoliczkiem. Wieszaki oraz lustra znajdziemy przede wszystkim w sklepach z dodatkami do wnętrz. Zadbajmy o to, aby lustro nie posiadało grubej ramy – optycznie obciąży ona pomieszczenie. Oświetlenia do przedpokoju szukajmy w sklepach z lampami – wybierajmy modele bez obszernych kloszów, gdyż będą one niepotrzebnie ograniczały ilość światła.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Share: