Co mówi się na temat technologii blockchain?

880
0
Share:

Nie da się w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależne jest od tego, do jakiego dokładnie “obozu” się należy. Nie brakuje bowiem zwolenników blockchain, jak również przeciwników. Teraz jednak nie ma co oburzać się na projekt łańcucha bloków. Lepiej sprawdzić co też mówi się o tym. Najlepsza okazja będzie do tego podczas spotkań branżowych, jakie organizowane są na całym świecie.

Consensus conference

Consensus conference 2022 odbyła się w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Na kilka dni, do serca Doliny Krzemowej zjechało wielu specjalistów, którzy postanowili debatować na tematy związane z kryptografią i blockchain. To właśnie podczas tego spotkania można było dowiedzieć się, jak wykorzystywane są m.in. aktywa cyfrowe. Nie zabrakło też również spotkań, jakie skupiały się dookoła niezmienności tokenów, jak również NFT. Nie zabrakło tam różnorodnych spotkań, w jakich brali udział najbardziej znakomici prelegenci ze świata finansowego i technicznego. W konferencji, która po ponad dwóch latach powróciła do pierwotnego, stacjonarnego formatu, brali udział także przedstawiciele firmy 10Clouds. 

World Festival

Kolejne, znaczące wydarzenie, które w całości odbywać się będzie online. Globalne wydarzenie, które ma na celu wspierać światową innowację technologiczną. Wydarzenie zaplanowane jest na 03.08-04.08.2022. W spotkaniu ma wziąć udział ponad 200 prelegentów, którzy specjalizują się w ponad 24 branżach. Nie tylko, jeśli chodzi o blockchain, ale także przetwarzanie w chmurze, sztuczną inteligencję. Planowane są również wirtualne Expo, podczas których będzie można odwiedzić stanowiska różnorodnych wystawców. World Festiwal dla niektórych uczestników obejmować będzie również Networking i udział w przyjęciach VIP.

InfoShare w Gdańsku

Spotkanie, jakie w całości zostało zaplanowane na 06.10-07.10. 2022. Wydarzenie podczas którego będzie można zdobyć niezbędne informacje na temat Web 3.0 i Tech4Good. Wszyscy po raz szesnasty spotykają się w Gdańsku, aby omówić zmiany, jakie zachodzą m.in. w świecie blockchain. Wśród znanych osobistości, jakie zapowiadane są podczas tej konferencji, można wyróżnić:

  • Kenta C. Doddsa z Remix – kontrybutor do wielu projektów open space, znany bloger, front-end developer,
  • Venkat Subramaniam – specjalista w zakresie architektury oprogramowania, jak również dobrych praktyk programowania, autor książek o programowaniu w Java, Scala, Kotlin, .Net.
Share:
https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ zobacz zobacz