Dużo grasz? Zmień akcesoria!

1633
0
Share:

Mylisz się, jeśli uważasz, że akcesoria komputerowe nie mają bezpośredniego wpływu na sukces w trybie multiplayer. Jeśli dużo grasz z żywymi graczami, powinieneś szczególną opieką otoczyć sprzęty peryferyjne działające jako cyfrowe kontrolery. Gdy zaczną tracić sprawność, przestaniesz plasować się na podium.
Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego producenci myszy dla graczy w każdym sezonie sprzedażowym wymieniają sensory w dostępnych seriach na bardziej zaawansowane? Powodem są wymagania zawodników lubiących tryb multiplayer. Wraz z wzrostem średnich umiejętności graczy, do osiągania kolejnych rekordów niezbędne są też modyfikacje sprzętu informatycznego. Myszy komputerowe są bardzo dobitnym przykładem opisywanej sytuacji, lecz dotyczy ona nie mniej klawiatur lub padów.
Jeśli kupowałeś akcesoria gamingowe przed więcej niż dwoma laty, wtedy dysponujesz dzisiaj sprzętem, który ma już wartość zabytkową oraz bezpardonowo skreśla cię z grona pretendentów do zwycięstw. Obrane już na początku za przykład myszy komputerowe, poddawane są konstrukcyjnej rewizji co kilka miesięcy u większości firm. Czasami modyfikowane są tak prozaiczne parametry jak waga produktu, ale za każdą zmiana stoi konkretny cel gamingowy. Zmiany nie są wprowadzane pod wpływem impulsów – każda modyfikacja łączy się ze zdarzeniami związanymi z premierami nowego oprogramowania do gier. Wraz z grami, musi się przecież zmieniać sprzęt do ich poskromienia. Przykładowo klawiatury ciągle otrzymują unowocześnione przełączniki (aktualne wersje są na Gamera.pl). Ciężko byłoby policzyć, ile rodzajów przełączników mechanicznych przewinęło się przez sklepy dla graczy w ciągu poprzedniej dekady.
Poprzez regularne wymiany akcesoriów komputerowych na nowsze, zawsze będziecie mogli bić się o rekordy. Najczęściej zlecamy ponowny wybór myszy dla graczy, ale co jakiś czas należałoby się przyjrzeć także klawiaturze lub joystickowi. Swój dotychczasowy sprzęt po krótkim czasie użytkowania z łatwością odsprzedacie na jednej z platform aukcyjnych. Powyższe wskazówki kierowane są do graczy obytych w bojach na platformach multiplayer. Osoby zainteresowane trybem fabularnym mogą rzadziej inwestować w akcesoria, gdyż komputerowi przeciwnicy nie stawiają tak sprytnego oporu, jak czynią to żywi ludzie.

Share:
kujec.pl https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-miec-przy-sobie-prawo-jazdy/ eshaphotography.com