GURUPA – bo sztuka nie powinna być zamknięta w galeriach

1563
0
Share:

Gurupa to artystyczna grupa i platforma internetowa, która wspiera młodych i zdolnych twórców grafik. Jej właścicielami są Anna i Marcin Wicher, których nie bez powodu nazywa się mecenasami polskiej sztuki cyfrowej. To oni bowiem stworzyli miejsce, w którym młodzi, obiecujący artyści mogą się realizować twórczo.

Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu

Tam też można zasięgnąć rady ze strony profesjonalistów. Właściciele Gurupy organizują często także wystawy najciekawszych dzieł. To zawsze wyjątkowa okazja do zapoznania się z ciekawymi obrazami i porozmawiania na żywo z ich autorami.
 

Wydruki na płótnie

Wszystkie grafiki oferowane przez Gurupę drukowane są na wysokiej jakości płótnie canvas z dodatkiem jedwabiu. Tkanina ta sprawdza się w tej roli idealnie. Zapewnia bowiem wydruki o fotograficznej jakości. Na obrazy obowiązuje aż 200-letnia gwarancja kolorów. Dzieła są  nakładane na ramę, dlatego zawsze prezentują się bardzo efektownie.
Gurupa od lat z sukcesami współpracuje z wieloma artystami, dlatego też oferuje tak różnorodne i ciekawe dzieła. W ofercie Gurupy nie brak rysunku, klasycznej grafiki, a także fotomontażu czy art foto. Każdy więc powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
 
 

Share: