Idealny strój kąpielowy

2012
0
Share:

Gdy widzimy pięknie wyglądające stroje kąpielowe na modelkach w katalogach czy na manekinach w sklepach mamy ochotę je kupić. Jednak powinniśmy się zastanowić czy na pewno dany model będzie odpowiedni dla nas.
Niestety, może się okazać, że ten idealny kostium będzie na nas wisiał lub, co gorsza, uwydatniał partie ciała, które należało by ukryć. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować kilka porad.

1. Wybierz odpowiedni model

Jeden z najważniejszych etapów wybierania kostiumu kąpielowego to jego krój, bowiem to właśnie od niego zależy jak będziemy prezentować się na plaży czy basenie. Dobierzmy odpowiedni fason do naszej sylwetki, który ukryje niedoskonałości, a wyeksponuje atuty. Przy wyborze stroju pamiętajmy, że ma on podkreślić te części ciała z których jesteśmy zadowolone.

2. Kolorystyka stroju kąpielowego

Złota zasada mówi, że ciemne kolory wyszczuplają, a jasne dodają objętości. Dlatego przy wyborze stroju kąpielowego wybierajmy kolory pasujące do naszej urody. Pamiętaj, żeby ciemniejsze barwy znajdowały się w miejscach, które chcesz zamaskować, natomiast jasne powinny służyć wyeksponowaniu naszych atutów.

3. Wzory i wzorki

Odpowiednio dobrane wzory odciągną uwagę od mankamentów naszej sylwetki, a wyeksponują te części ciała, które są naszymi zaletami.
Czytaj więcej na: farita.pl

Share:
zobacz https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-po-numerze-rejestracyjnym/