Mity na temat strojów kąpielowych dwuczęściowych

1481
0
Share:

Internet dzisiaj, szczególnie zaś w zakresie nowinek o modzie, to prawdziwa wręcz kopalnia mitów i nieprawdziwych informacji. Zdecydowanie warto niektóre z nich obalić tak, aby nie podejmować na ich podstawie absurdalnych decyzji.

1) Kolor stroju kąpielowego dwuczęściowego bierzemy taki, jaki lubimy, nie dopasowują go do cery itp.

Niestety pojawia się czasami takie przekonanie, że swetry oraz inne bardziej zabudowane części garderoby powinnyśmy dobierać tak, aby pasowały do włosów, cery itp. Tymczasem z kolei stroje kąpielowe czy bielizna już nie muszą być do nas doprane pod tym kątem.

To jednak stanowczo jest poważna bzdura. Z pewnością zresztą poświadczy to każda osoba, która widziała w lecie na plaży kobiety ubrane w białe stroje kąpielowe dwuczęściowe mając naturalnie bardzo jasną skórę i dodatkowo opalając się na czerwono. Stroje kąpielowe szczególnie te składające się z dwóch części należy jak najbardziej dobrać również pod kątem ich dopasowania do koloru opalenizny czy generalnie do koloru skóry oraz jej odcieni.

2) Strój kąpielowy dwuczęściowy jest tylko dla szczupłych osób

Nie do końca – dzisiaj na rynku znajdziemy naprawdę różne modele kostiumów kąpielowych dwuczęściowych. Wśród nich znajdą się także i takie, które będą doskonale pasować na osoby o dość mocno kobiecych kształtach.

Jakie to mogą być kostiumy? Oczywiście prawdą będzie to, że na osoby szczuplejsze łatwiej będzie znaleźć odpowiedni kostium, ponieważ najzwyczajniej w świecie tutaj możliwości będzie więcej. Osoba tęższa powinna mieć na pewno bardziej zabudowaną dolną część kostiumy. Do tego przyda się góra ładnie modelująca i podkreślająca wielkość i kształt tego kobiecego atrybutu.

3) Strój kąpielowy dwuczęściowy należy dobrać do siebie tylko pod kątem figury

Niektóre osoby sądzą też, że zasadniczo idąc do sklepu i chcąc wybrać odpowiedni strój kąpielowy dwuczęściowy musimy po prostu patrzeć na coś, co pasuje do naszej figury. Oczywiście jak najbardziej stroje kąpielowe dwuczęściowe powinny być dobrane do swoich właścicielek pod kątem ich figury jednak nie tylko i wyłącznie.

Wcześniej wspomniane już zostało, że kostiumy kąpielowe dwuczęściowe muszą także pasować do danej osoby kolorystyczne – muszą być dobrane do jej zwyczajowej opalenizny oraz barwy skóry i ogólnego kolorytu. Co więcej – dużą rolę odgrywa także wzór i strój poszczególnych strojów. Oczywiście musi on być w pełni kompatybilny z charakterem i upodobaniami danej właścicielki. Przykładowo nawet piękny kostium w grochy z lat 50. będzie kiepsko wyglądał na osobie, która nie lubi mody tych lat i źle się w niej czuje.

Share: