Modne rozwiązania dla Twojego biznesu

1705
0
Share:

Baseny, przyhotelowe restauracje czy bary to miejsca szczególnie chętnie odwiedzane przez gości zatrzymujących się w hotelu. To właśnie w rekreacyjnych strefach goście mogą poczuć prawdziwie wakacyjny klimat – odpoczywają, relaksują się, dbają o ducha i ciało. Komfortowe wyposażenie i luksusowy design stworzą przyjazne miejsce, do którego klienci będą nieraz wracać. Sprawdź, jak to zrobić!

Wygoda przede wszystkim

Podstawowym wyposażeniem stref wellness są niewątpliwie wygodne leżaki. Zastąp standardowe, rozkładane modele eleganckimi leżankami z technorattanu. Pokrycie z wygodnej pianki tapicerskiej i miękkie, duże poduszki sprawdzą się szczególnie na zewnątrz, dając wygodne miejsce do opalania i wygrzewania się na słońcu. W zamkniętych pomieszczeniach warto postawić na technorattanowe lub aluminiowe leżaki z regulowanymi oparciami, które nie będą chłonąć wody rozchlapującej się z basenu. Pamiętaj, żeby zadbać również o odpowiednią ilość parasoli chroniących przed słońcem, co znacznie poprawi komfort wczasowiczów.

Restauracja

Porządna hotelowa restauracja nie może funkcjonować bez ogródka, gdzie można zjeść śniadanie lub napić się kawy napajając się pięknym widokiem. Ekskluzywne meble ogrodowe na nasłonecznionym tarasie, żywe kwiaty na każdym stoliku, zapalone świece i lampki typu cotton balls zawieszone na balustradach i pod sufitem, stworzą elegancki i zmysłowy klimat. Ciekawym pomysłem jest wydzielenie typowo barowej części w hawajskim stylu – wysokie hokery, bujna roślinność, drinki podawane w wydrążonym kokosie, bar imitujący tropikalną chatkę z pewnością zaskoczą gości, którzy poczują się jak na rajskiej plaży.

Share: