Podnoszenie kwalifikacji zawodowych – nowoczesne platformy e-learningowe

1889
0
Share:

Obecnie każdy z nas wie, jak ważne jest podnoszenie naszych kwalifikacji oraz poszerzanie wiedzy z konkretnych dziedzin życia. Zazwyczaj takie działanie ma na celu nie tylko awansowanie, ale i utrzymanie dotychczasowej posady! Na szczęście, współcześnie mamy wiele możliwości związanych z dokształcaniem i rozszerzaniem kompetencji. Poza znanymi szkołami kształcenia ustawicznego dobrze jest również zapoznać się z ofertą licznych platform e-learningowych.
Platformami elearningowymi nazywamy nowoczesne portale internetowe, oferujące możliwość korzystania z materiałów wideo w języku polskim. Materiały dotyczą najczęściej wykorzystania popularnych programów komputerowych, niezbędnych w pracy grafika, projektanta wnętrz, ale również fotografa.
Wśród najczęściej wykorzystywanych kursów wymienia się: kurs Inventor, kurs Archicad i Autocad, kursy Revit i wiele innych. Jak skorzystać z oferty portali internetowych?

Jak w sklepie internetowym!

Aby móc korzystać z platform e-learningowych konieczne jest zrejestrowanie się jako użytkownik. W tym celu przechodzimy proces rejestracji i podajemy wymagane dane. Po autoryzacji naszego konta możemy rozpocząć dodawanie interesujących nas materiałów wideo do wirtualnego koszyka. Po zakończeniu naszym zadaniem jest uiszczenie opłaty. Wraz z chwilą jej zaksięgowania wybrane przez nas materiały wideo dodawane są do naszego konta użytkownika – od tej chwili możemy korzystać z nich bezterminowo.
Z pewnością sporym ułatwieniem dla złaknionych wiedzy jest fakt, że nauka odbywa się bez wychodzenia z domu – to olbrzymie usprawnienie, szczególnie dla osób zajętych.
Platformy to idealna forma nauki również dla tych, którzy pracują z domu – materiały wideo możemy również ściągnąć na nasz prywatny komputer, wyłącznie do naszego użytku.

Share:
qieateri.com dbagmonster.com nvinn.org