Jak powiększyć wizualnie pokój? Postaw na tapety 3D!

2393
0
Share:

Efekt 3D może mieć zbawienny wpływ na walory wizualne każdego z pomieszczeń w naszym domu. Ciężko byłoby jednak coś takiego uzyskać, gdyby nie fototapety, na przykład proponowane przez markę Foteks.
Wykorzystanie fototapety 3d jest rozwiązaniem i bardzo efektownym, i efektywnym, zwłaszcza jeśli wybraną dekorację zastosuje się z pomysłem. Efekt najczęściej polega na przyjemnej dla oka iluzji, którą mogą generować fototapety, obrazy, plakaty, naklejki, dekoracje ścian i inne produkty w trójwymiarze. Takie elementy będą na pewno fantastycznie zdobiły każdy pokój, a dodatkowo stworzą wrażenie, że jedną (przeważnie) ścianą pomieszczenie otwiera się na jakąś atrakcyjną przestrzeń. Wybór jest bardzo duży, a sedno takiego rozwiązania leży we właściwym dobraniu grafiki na fototapecie; na tej podstawie można stworzyć we wnętrzu fascynujący klimat, jednocześnie powiększając je optycznie do całkiem sporych rozmiarów. Istnieje duża różnorodność fototapet 3d. Ważne jest, by każda z takich dekoracji była jak najwyższej jakości – takie właśnie są produkty dostępne w sklepie Foteks. Każdy z klientów może wybrać coś dla siebie. Ponieważ ten rodzaj fototapet to najczęściej doskonale wykonane zdjęcia, sztuką jest umiejętnie dostroić pozostałą część pomieszczenia. Chodzi głównie o kolor oraz charakter zdjęcia. Jeśli wszystko będzie ładnie się komponowało, osoba przebywająca w danym pokoju łatwiej ulegnie iluzji tworzonej przez tapetę 3d. Pomieszczenia udekorowane w ten sposób są specyficzne, wydają się magicznymi wycinkami nieco innej rzeczywistości.
Najpopularniejsze obecnie fototapety tego rodzaju pozwalają „ściągnąć” do mieszkania klimatyczne widoki z całego świata i z różnych pór roku. Z uwagi na to, że taka dekoracja ma tworzyć iluzję trójwymiarową, często przestrzenie na zdjęciach mają kilka planów. Może na nich widnieć np. ulica bądź ścieżka leśna. Jeśli fototapetę z tak „oczywistym” obrazem ktoś uważa za zbyt dosłowną, zawsze może też postawić na abstrakcję i tworzony w ten sposób efekt 3D.

Share:
https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/