Prestige City Kraków – luksusowe domy od dewelopera

1618
0
Share:

Kraków jest miastem, które jest jednym z najbardziej pożądanych, jeśli chodzi o zamieszkanie. Liczne zabytki, wspaniała historia, dużo miejsc pracy będących efektem nowych inwestycji to atuty, które przyciągają wiele osób z całej Polski. Słowem, Kraków jest jednym z modniejszych obecnie miast Polski. Jednocześnie, rozwój miasta jako ośrodka przemysłowego przy jednoczesnej dużej liczbie turystów powoduje, że miasto jest coraz bardziej zatłoczone. To oraz niekorzystne uwarunkowania terenowe powodują, że Kraków jest też miastem bardzo zanieczyszczonym smogiem. Powoduje to, że życie w granicach miasta, szczególnie w jego centrum, jest bardzo niewygodne. W efekcie wiele osób marzy o tym, aby zamieszkać w bardziej przyjaznej okolicy, mieć dostęp do natury, a jednocześnie mieć szybki i łatwy dostęp do centrum i wszelkich tamtejszych udogodnień.

Domy od dewelopera w Krakowie

Przy dużym napływie osób z zewnątrz jest wręcz niezbędne, aby miasto miało do zaoferowania powierzchnie mieszkalne w nowym budownictwie, na rynku pierwotnym. Jeśli chodzi o domy od dewelopera Kraków dysponuje szeroką oferta mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych czy willi. Nowo budowane osiedla zlokalizowane są w różnych miejscach miasta, tak, aby dać nabywcom wybór w zależności od ich preferencji. Za racji ww. wcześniej niedogodności, jakie panują w najbardziej zaludnionych miejscach Krakowa, wielu osobom marzy się luksusowe osiedle w Krakowie położone z dala od centrum, blisko terenów zielonych, gdzie można cieszyć się spokojem i czystym powietrzem. Jest idealnie, gdy takie osiedle ma dobre skomunikowanie z centrum miasta i innymi udogodnieniami, jak autostrady czy lotniska. Osiedlem, które cechuje się właśnie taki atutami jest Prestige City Kraków, inwestycja zlokalizowana na południowych rubieżach Krakowa.

Prestige City Kraków – luksusowe osiedle na obrzeżach Krakowa

Atutem tego osiedla jest właśnie to, że jest ono zlokalizowane na terenach zielonych, a jednocześnie łatwo jest stamtąd dojechać do autostrady, na lotnisko, do centrów handlowych czy do centrum miasta. Jeśli chodzi o nowe domy od dewelopera Kraków jest to bez wątpienia jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji. Na osiedlu dostępne są mieszkania różnego typu, od apartamentów, poprzez dwukondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej, po obszerne wille. Prestige City to luksusowe osiedle w Krakowie, które oferuje nabywcom wszelkie niezbędne udogodnienia. Jest to osiedle zamknięte wyposażone w instalacje alarmowe, z własnym przedszkolem, szkołą międzynarodową, gabinetami lekarskimi oraz licznymi terenami rekreacyjnymi zlokalizowanymi w pobliżu.
O osiedlu Prestige City Dowiesz się więcej na stronie: http://techniq.pl/prestige-city/

Share:
tssoundscape.com bardirovka.com ec-group.com.pl