Rodzaje upominków firmowych

2537
0
Share:

Upominki firmowe to zagadnienie, którym powinni zainteresować się wszyscy prowadzący własną działalność. Jak wiadomo, swoją markę należy promować, zarówno w Internecie, jak i mediach tradycyjnych. Jednakże, nie tylko ten nowy klient się liczy. Kluczowe jest zadbanie o to, by ten stary i wierny też był zadowolony.

Funkcja upominków firmowych

Upominki firmowe mają na celu funkcję reklamową i marketingową. Nie da się ukryć, że powinny także pozytywnie wpływać na wizerunek naszej firmy. Należy zadbać by upominki, które dajemy, były praktyczne, pożyteczne, ładne i by cechowały się jak najwyższą jakością. Takie połączenie cech pozwoli nam zadowolić większość klientów obdarowanych upominkiem. Upominki powinny być także tematycznie dopasowane do działalności naszej firmy.

Rodzaje upominków firmowych

Na rynku istnieje bardzo bogata oferta firm, jak i produktów, które możemy spersonalizować i uczynić naszym upominkiem firmowym. Bardzo popularnymi kategoriami są przenośne banki pamięci, akcesoria biurowe, ceramika reklamowa, odzież reklamowa, drobne upominki, produkty ekologiczne i wiele innych.

Artykuły biurowe

To najpopularniejsza kategoria upominków firmowych. Pod pojęciem artykuły biurowe rozumiemy: długopisy, kredki, pióra, ołówki, zakreślacze, galanterię biurkową i wiele innych. Długopis to rzecz, którą bardzo łatwo spersonalizować i która jest stosunkowa tanim upominkiem firmowym. Z pewnością długopisy sprawdzą się jako upominek firmowy w branżach takich jak: prawo, rynek książki, dziennikarstwo i tym podobne. W innych branżach już niekoniecznie.

Artykuły ekologiczne

Bardzo ciekawymi upominkami firmowymi są gadżety ekologiczne. Taką formę upominku mogą dawać firmy, które zajmują się produktami ekologicznymi- począwszy od produktów higieny, ubrań, czy kosmetyków. Dzięki temu, że nasze upominki będą skorelowane z myślą przewodnią sklepu, zyskamy jeszcze większe zaufanie klientów- a o to nam właśnie chodzi.

Ceramika

Kubki, szklanki, filiżanki- kto nas z nich nie korzysta? Taki rodzaj upominku z pewnością będzie praktyczny i użyteczny. Wybierając ten typ upominku, skupcie się na ładnym nadruku i najwyższej jakości. Tylko to da nam pewność, że z kubka z logiem naszej firmy, ktoś chętnie będzie wypijał poranną kawę.
Zastanówmy się trzy razy, nim wybierzemy upominek firmowy. Niech będzie on ładny i oryginalny. W końcu mamy tak ogromny wybór wszelakich akcesoriów, że głupio nie skorzystać! Począwszy od breloków, kubków, długopisów, poprzez koszulki, a skończywszy na notatniku z recyklingu.
Artykuł powstał w oparciu o materiały dostarczone przez Pola Studio

Share:
zobacz https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ live url