Skup metali szlachetnych

1609
0
Share:

Od zarania dziejów metale szlachetne cieszyły się dużą popularnością wśród ludzi. U jednych budziły podziw swoim pięknem, inni zaś starali się znaleźć dla nich praktyczne wykorzystanie. Z biegiem czasu srebro, złoto, platyna i pallad zaczęły być wykorzystywane w technice, inżynierii, medycynie i elektronice.

Skup metali szlachetnych

Metale szlachetne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony jubilerów. Biżuteria wykonana ze złota, srebra czy platyny jest ponadczasowa i niezależnie od tego, co jest na topie, dodatki złote, srebrne czy platynowe zawsze będą pasowały. Metale szlachetne znalazły również zastosowanie w technice i przemyśle. Pozwalają one na produkcję wysokiej jakości połączeń elektrycznych o bardzo niskich stratach mocy. Niektóre stopy metali szlachetnych są bardzo odporne na działanie stężonych kwasów, zasad oraz silnych utleniaczy.

Skup srebra

Jeśli masz w domu zbędne przedmioty wykonane ze srebra, możesz zanieść je do naszego skupu i zamienić na gotówkę. Skupujemy większość srebrnych przedmiotów, niezależnie od próby stopu oraz niezależnie od kształtu. Skupujemy zarówno elementy biżuterii jak i złom srebra.

Skup srebrnej biżuterii

Nasza firma zajmuje się skupem biżuterii wykonanej ze srebra. Oprócz kolczyków, pierścionków czy łańcuszków wykonanych wyłącznie ze stopu tego szlachetnego metalu, skupujemy również pierścionki, kolczyki i inne przedmioty ozdobione dodatkowo kamieniami szlachetnymi czy cyrkoniami.

Skup innych przedmiotów ze srebra

Skupujemy również przedmioty codziennego użytku wykonane z tego materiału. Bierzemy wszystko, począwszy od kompletów sztućców, poprzez naczynia i misy wykonane ze srebra, skończywszy na świecznikach, figurkach i innych ozdobach. W sytuacji, gdy przedmiot zawiera dodatkowo inne elementy ozdobne, wykonane z innych materiałów, jego cena ustalana jest indywidualnie.

Skup platyny

Nasza firma oferuje również skup platyny zarówno jubilerskiej, jak i technicznej. Przyjmujemy różne stopy tego metalu szlachetnego, począwszy od tych, które zawierają niewiele czystej platyny, skończywszy na stopach składających się niemal wyłącznie z tego pierwiastka. W przypadku, gdy nie wiadomo, z jakiego stopu wykonany jest dany przedmiot, staramy się ustalić jego rzeczywisty skład chemiczny na własną rękę.
Naszym zainteresowaniem cieszy się również platyna techniczna, która stosowana jest do produkcji termometrów oporowych. Skupujemy zużyte elementy oporowe z takich termometrów oraz inne przedmioty stosowane w technice, wykonane z tego materiału. Zapraszmy do odwiedzin skupu http://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych .

Share: