Taras w stylu nowoczesnym

1917
0
Share:

Czy musimy wyjeżdżać za miasto, aby znaleźć nieco ciszy i spokoju? Okazuje się, że nie: aby móc odpocząć blisko zieleni wystarczy odpowiednio zaaranżowany taras. Dzięki licznym kolekcjom mebli ogrodowych oferowanych przez topowych producentów możemy zaprojektować nasz wymarzony taras bez pomocy architektów czy dekoratorów.

Wybieramy meble ogrodowe

Taras może być zaaranżowany na wiele sposobów: w tylu nowoczesnym, prowansalskim, stylu New Hampton czy też w stylu skandynawskim. Olbrzymia różnorodność mebli ogrodowych sprawia, że bez trudu dopasujemy konkretną kolekcję do naszych oczekiwań. Szukając inspiracji na taras w stylu nowoczesnym warto wybrać piękne meble technorattanowe. Nowoczesne kolekcje technorattanowe zachwycą nas interesującym designem, wysoką trwałością oraz komfortem, który będą dawać nam każdego dnia.

Stelaże mebli technorattanowych oparto na aluminium malowanym proszkowo – zastosowanie tego tworzywa pozwoliło na wyeliminowanie ryzyka powstawania rdzy. Aluminium wpływa też na finalną wagę mebla – jest on bardzo lekki! Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka odporna na wilgoć oraz silne promieniowanie słoneczne. Technorattan nawet po wielu latach użytkowania nie zmienia swojej struktury i nie płowieje, przez co będzie cieszył nasze oczy przez długi czas.

Jak uzupełnić nasz taras?

Meble ogrodowe to podstawa w miejscu wypoczynkowym. Warto wybrać dodatki, które podniosą poziom naszego komfortu. Jednym z chętniej wykorzystywanych elementów są parasole ogrodowe. Współcześnie nowoczesne parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co mogą być precyzyjnie dopasowane do naszych potrzeb. Czasze parasoli ogrodowych wykonywane są z materiałów poliestrowych pokrytych poliuretanem. To połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed wilgocią, kurzem.

Share:
-escobar.com netaski.pl lbladdersymptoms.org