W folię termokurczliwą zapakujesz wszystko

1920
0
Share:

Kupując towar w sklepie, nie każdy zwraca uwagę na opakowanie, które może wydawać się mało ważne. Jest jednak inaczej, bowiem poza funkcją estetyczną, opakowanie pełni również istotną rolę ochronną oraz ułatwiającą przechowywanie i przemieszczanie towaru. Zadaniem opakowania jest nie tylko zapewnienie trwałości i świeżości produktu, ale też zapobieganie jego zabrudzeniu i uszkodzeniu. Dodatkową jego funkcją jest skuteczna reklama i promocja wyrobu.

Folie termokurczliwe – opis

Folie termokurczliwe to jeden z najpopularniejszych materiałów stosowany podczas pakowania różnych produktów. Dzięki nim robi się to łatwo, szybko, czysto i trwale. Folie termokurczliwe doskonale nadają się do pakowania różnego rodzaju produktów. Są to zarówno puszki, butelki, kartony, jak i wyroby wykonane z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Mają zastosowanie do foliowania pojedynczych wyrobów i całych zgrzewek.

Zalety stosowania folii termokurczliwych

Folia termokurczliwa i jej warianty czyli taśmy, worki termokurczliwe i rękawy termokurczliwe, mają mnóstwo zalet:
– charakteryzują się bardzo dobrą kurczliwością,
– mają doskonałe właściwości optyczne, podkreślające atuty produktu,
– spełniają wymagania przemysłu spożywczego – są bezpieczne,
– nie mają smaku, co sprawia, że mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością,
– podczas obkurczania nie emitują zapachów, w przeciwieństwie do folii PVC,
– są bardzo wydajne,
– delikatnie błyszcząc, podkreślają walory produktu,
– wygodne w procesie pakowania (zwłaszcza worki termokurczliwe i rękawy),
– w folię tę można pakować praktycznie wszystko.

Folia termokurczliwa cena

Cena folii termokurczliwej również jest atrakcyjna. W sklepach internetowych można znaleźć ciekawe i liczne oferty tanich folii termokurczliwych wysokiej jakości. Przeznaczone są one do pakowania asortymentu zarówno spożywczego, jak i przemysłowego, zabawkowego, papierniczego, poligraficznego, wyrobów z drewna, ze szkła, tworzyw sztucznych i wielu innych.Odnalezienie najciekawszych propozycji, pod hasłem „Folia termokurczliwa cena”, nie będzie stanowiło problemu, a na pewno pomoże w wyborze dobrej jakościowo i cenowo folii termokurczliwej. Dzięki różnorodności posiadanych w sklepach linii produktu, można z łatwością dopasować skład chemiczny, wymiary, wytrzymałość, skurcz i przejrzystość folii, do specyfiki pakowanego produktu, a także maszyny pakującej.

Share:
kst.org https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ bardirovka.com