Zestaw do hybryd. Którą lampę do hybryd kupić?

1474
0
Share:

Modny manicure hybrydowy to gwarancja pięknych, zadbanych paznokci na długi czas. Jakie są jego atuty, jak go wykonać i jak skompletować podstawowy zestaw do hybryd? Którą lampę do hybryd kupić?

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy nie bez powodu zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Kobiety uwielbiają go przede wszystkim ze względu na wysoką trwałość. Lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach nawet przez kilka tygodni w nienaruszonym stanie. Paznokcie są utrwalone od razu, nie trzeba czekać przez długi czas, aż lakier wyschnie, od razu można wykonywać dowolne czynności, nawet brać prysznic czy sprzątać. Lakier hybrydowy jest odporny na działanie wody, zabrudzenia, otarcia. Ten typ manicure nie ma sobie równych, jeśli chodzi o piękny i długotrwały efekt.

Co powinien zawierać zestaw do hybryd?

Jak wykonać manicure hybrydowy samodzielnie, w domu? To nic trudnego. Wystarczy wiedza na temat prawidłowej techniki i trochę wprawy. Niezbędny będzie także podstawowy zestaw do hybryd. Co powinien zawierać? Niezbędne będą pilniczek i polerka do paznokci, które przygotują płytkę do nałożenia lakieru. Następnie baza pod lakier, lakiery w wybranych kolorach, a na wierzchnią warstwę utrwalający top. W skład każdego zestawu powinna wchodzić także utrwalająca lakier hybrydowy lampa do hybryd.

Jaką lampę do hybryd kupić?

Lampa do hybryd to niezbędny element zestawu do manicure hybrydowego – to ona utrwala bazę, lakier i top. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, o takich za kilkadziesiąt złotych, po droższe, których ceny to nawet kilkaset złotych. Najlepszy efekt i większą wygodę zapewniają lampy typu LED, w kształcie budki. Mają wysoką moc i lampki umieszczone równomiernie, przez co szybko i skutecznie utwardzają lakier. Tańsze są lampy UV w kształcie mostka, ich ogromną zaletą jest niska cena, wadą – konieczność znacznie dłuższego naświetlania, żeby lakier został utrwalony. Najważniejsze jednak, by lampa do hybryd pochodziła z dobrego źródła. Najlepiej wybierać firmy cieszące się dobrą opinią, chętnie stosowane przez profesjonalne manicurzystki. Lampa będzie wtedy i skuteczna, i bezpieczna i przez długi czas posłuży do wykonywania ulubionego manicure hybrydowego.

Lampy do hybryd znajdziesz w sklepie Chiodo.pl

Share: