Nawilżanie powietrza może być łatwe

1487
0
Share:

Suche powietrze to problem, z którym zmaga się większość Polaków. Centralne ogrzewanie sprawia, że wilgotność powietrza diametralnie spada. Odczuwana w pomieszczeniach suchość to także efekt braku roślin zielonych przeprowadzających procesy fotosyntezy. Nie zawsze możemy sobie jednak pozwolić na bujną roślinność, czy zmniejszenie ciepła emitowanego przez grzejniki centralnego ogrzewania- w tym przypadku z pomocą przychodzą nam nawilżacze powietrza.

Ranking nawilżaczy

Obiektywny ranking nawilżaczy https://www.bomi.pl/ranking-nawilzaczy-powietrza-top-10-najlepszych-modeli/ pozwoli na wybór tego jedynego. Przedstawione poniżej produkty to najczęściej wybierane przez klientów egzemplarze pośród tych znajdujących się aktualnie na polskim rynku.
Na szczególną uwagę zasługują RAVEN EN005 i Tech-Med Lotos charakteryzujące się dobrym działaniem i niską ceną. Produkty wyżej wymienionych marek otrzymać można w cenie, która nie przekracza 150 zł. W przypadku większych pomieszczeń, lub mniejszej wilgotności w nich panującej polecane są udoskonalone wersje marki RAVEN tj. RAVEN EN003 oraz RAVEN EN004. Cena tych egzemplarzy jest odpowiednio wyższa, jednak wilgotność powietrza zdecydowanie ulega poprawie w przypadku ich stosowania. EN004 I EN 003 otrzymamy w cenie do 400zł.
Ceną 500 zł pochwalić mogą się Philips HU4801/01 iStadler Form Oskar Little. Produkty te nie należą jednak do najdroższych występujących w polskich sklepach. Na głowę pod względem ceny i proponowanych parametrów biją je HB UH1100B i Stadler Form Oskar. Nawilżacze te to zdecydowani zwycięscy obiektywnego rankingu nawilżaczy powietrza.

Share:
micro.pl den.com.pl eplus.waw.pl